Nová Paka - Náchod 1:1 (1:1)

Sebevědomí domácího mužstva dostalo co proto hned v 5. minutě zápasu, kdy trestný kop O. Nejmana lehce hlavou tečoval za záda domácího gólmana Malý. I v dalších minutách působili hosté fotbalověji, hráli ze zabezpečené obrany, využívali rychlý přechod do útoku a jejich brejkové situace byly pro branku domácích velice nebezpečné.

Po půlhodině se hra Nové Paky začala zlepšovat. Ve 39. min. vybojoval ve středu hřiště míč novopacký Rozsévač a přetaženým centrem ho poslal na hlavu Sochy. Ten se jej snažil dostal před branku střeženou Balážem. Míč z hlavy novopackého útočníka však zasáhl v pokutovém území ruku bránícího hráče a hlavní rozhodčí Michal Mrkáček z Turnova nařídil penaltu. K její exekuci se rozběhl Kordík a s pomocí břevna vyrovnal na 1:1.

Závěr prvního poločasu patřil domácím, do výraznějšího zakončení je ale pozorná obrana Náchoda již nepustila.

Po změně stran byl k vidění oboustranně otevřený fotbal, ve kterém byli Náchodští o poznání aktivnější. V 64. min. po standardní situaci O. Nejmana dobře pálil Simon, s jehož pokusem měl domácí brankář velké problémy a vyrazil ho na roh. Po něm se míč dostal k Petrovi, jehož ránu brankář vyrazil jen ke Kuťákovi, ten ale mířil vysoko nad.

Dvacet minut před koncem centroval zprava Simon, jeho nabídka našla Rompotla, jehož střelu domácí gólman špičkou kopačky vytěsnil mimo své tyče. Deset minut před koncem to byl znovu Rompotl, kdo měl tři body na kopačce.

Po další standardce O. Nejmana pálil střídající Moravec, jeho jedovka se odrazila k Rompotlovi, který míří těsně nad. Náchod ale nakonec také mohl odjet s prázdnou. V 86. min. podnikli domácí rychlý brejk a a za již překonaného Baláže zachraňoval nerozhodný výsledek O. Nejman.