Ústí nad Orlicí – Náchod 1:1 (0:0)
Hosté vstoupili do utkání aktivněji a už v 7. min. nebezpečně pálil Petr, domácí gólman ale vyráží na roh. O chvíli později to z dvaceti metrů zkoušel Simon a jeho štiplavou střelu krotil ústecký brankář až nadvakrát. Když se vzápětí neujal ani další pokus Petra, mohlo udeřit v 17. minutě na druhé straně. Rompotlovu chybu však napravil spolehlivý Baláž. Náchodský gólman se vytáhl také o chvíli později proti parádní střele domácího kapitána Vaňouse. Těsně před odchodem do kabin dostali hosté výhodu rohového kopu, po němž hlavičkuje těsně nad domácí branku Strnad.
V úvodu druhého poločasu se zrodila ošemetná situace před brankou Náchoda, závar domácích naštěstí končí jen odkopem od náchodské branky. Po hodině hry předvedli hosté rychlý přechod do ofenzivy, ten domácí zastavili jen za cenu faulu kousek před pokutovým územím. K trestnému kopu se staví Ondřej Nejman, jehož technický pokus však končí těsně nad brankou. Čtvrt hodiny před koncem předvedli pěknou kombinační akci mladíci Vejprava se zakončujícím Plškem, jejich souhru však překazil domácí brankář. V téže minutě si na druhé straně počínal ve vápně proti pravidlům hostující Rompotl a hlavní sudí nekompromisně ukazuje na penaltový puntík. Pokutový kop Vaňous proměňuje a domácí vedou 1:0. Zaslouženého vyrovnání se náchodští fotbalisté dočkávají deset minut před koncem. Moravec vrací centrovaný míč do ohně před domácí branku, kde úřaduje Plšek, jenž srovnává na konečných 1:1. (mr)