Živanice – Náchod 4:1 (2:1)
Na první branku se v Živanicích nečekalo ani deset minut. V 9. min. domácí zleva odcentrovali, míč se přenesl přes celé vápno, kde jeden z domácích fotbalistů hlavičkoval do tyče, od ní se míč odrazil na střed malého vápna, odkud živanický Klátil propálil Pavliše – 1:0. Ve 22. min. se měnilo skóre podruhé. Domácí zahrávali roh, následný závar před náchodskou brankou a špatná komunikace brankáře se stopery znamenala živanické vedení 2:0. Ve 32. min. domácí gólman ve vápně fauloval Rompotla, brankář byl vyloučen, jenže Rompotl musel krátce poté pro zranění odstoupit. Nařízený pokutový kop pak proměnil ve snížení na poločasových 2:1 Plšek.
Do druhé půle vstoupili hostující fotbalisté aktivně, ve 49. min. napřáhl z pětadvaceti metrů Strnad, ale jeho projektil zastavila tyč živanické branky. Vzápětí střílel z rohu velkého vápna Srkal a těsně minul levou šibenici. V 53. min. zbytečně fauloval v náchodském vápně Simon, hlavní sudí ukázal na penaltový puntík a Živanice vedly už 3:1. V samotném závěru vsadili hosté vše na jednu kartu a v 86. min. za to pykali počtvrté. Přečíslení tří na jednoho vyřešili domácí ukázkově a uzavřeli na konečných 4:1. (mr)