Svitavy – Náchod 2:1
Náchod začal výborně a už ve 2. minutě šel do vedení. Strnadův dlouhý aut domácí obrana odvrátila na roh velkého vápna, kde si míč znovu našel Strnad a nechytatelnou ranou k zadní tyči zajistil hostům vedení – 0:1. V 10. min. Nejmanovi utekl domácí Svoboda, nebezpečně vystřelil, ale Baláž vyrovnání nepřipustil. Ve 21. min. se po dobrém napadání dostával do šance Srkal, ale vyloženou šanci mu zhatil domácí obránce. O dvě minuty později domácí na levé straně dobře zakombinovali a centr od rohového praporku posílá Seidler těsně vedle levé šibenice. Ve 28. min. podnikli hosté rychlý brejk, Strnad předal míč Malému, ten ho poslal Petrovi, jehož střela šla těsně vedle. Vzápětí na druhé straně fauloval těsně za hranici vápna Kábrt, Svobodův trestný kop jde ale vysoko nad branku. Deset minut před přestávkou domácí utekli po pravé straně, nebezpečný centr ale Náchodští odvracejí na roh. Ve 36. min. se opět blýskl Baláž, který chytá další vyloženou šanci domácímu Svobodovi. A krátce před přestávkou se obsadil do hlavní role opět Baláž, jenž domácím chytá další tutovku.
Po změně stran se hosté soustředili na udržení těsného vedení, což se jim ale nakonec nepodařilo. Do 57. min. zahrávali domácí pět rohových kopů, ty ale ještě změnu skóre nepřinesly. To se měnilo až v 65. min., kdy dostali domácí výhodu trestného kopu. Centrovaný míč lízl hostující Rompotl a Baláž vzduchem plachtil marně – 1:1. Domácí fotbalisty vyrovnávací branka viditelně povzbudila, nastěhovali se na náchodskou polovinu a dál zatápěli přetížené hostující defenzivě. Blízko vedoucí brance byli domácí v 77. min., kdy Baláž nebezpečnou střelu z třiceti metrů jen vyráží, dorážka Svitav šla ale naštěstí pro náchodské fotbalisty nad jeho branku. O chvíli později se opět blýskl výborně chytající Baláž, který vyráží další nebezpečný pokus Svitav. Svůj drtivý tlak domácí fotbalisté zužitkovali ve vedoucí branku v 86. min., kdy se prosadili po další dobře kopnuté standardní situaci. Těsně před Balážem tečoval míč jeden z domácích hráčů a náchodský gólman už byl bez šance – 2:1. I přesto, že hosté prakticky celý druhý poločas domácí branku neohrozili, mohli nakonec odjíždět s bodem. V 88. min. se po závaru dostal míč ke Strnadovi, jehož střela ale šla nad svitavskou branku.