Úpice – Červený Kostelec 3:3 (1:0). Úpice dorazila k zápasu na náchodské umělce jen v osmi, a tak dva kostelečtí hráči oblékli jejich dres, i přesto hrál Kostelec celý zápas přesilovku. Herně to sice znát bylo, jenže brankově ne. Úpice se z první vážnější akce prvního poločasu ujímá ve 25. min. vedení, to pak po dalším rychlém brejku ve 38. min. navyšuje na poločasových 2:0.

Když pak Úpičtí v 53. min. zvyšují už na rozdíl tří branek, vypadá to na kosteleckou ostudu. K obratu však vzápětí zavelel zkušený Škoda, který po rohu snižuje na 3:1. Na rozdíl jediné branky upravuje v 65. min. Vejman a o čtyři minuty později vyrovnává na konečných 3:3 opět Vejman.

Defenzivní povinnosti si plní kostelecký Tomáš Martínek (v červeném).

Jaroměř – Náchod 2:5 (0:1). Za větrného počasí se hrál rychlý fotbal, v němž byl náchodský celek kombinačnější a v zakončení přesnější.

Běžela teprve 4. min., kdy ze své poloviny vyvezl míč Panenka, kolmou přihrávkou ideálně vysunul Vaněčka, jenže toho vychytal jaroměřský gólman. Ve 13. min. Náchodští předvedli další rychlý protiútok, kdy Srkal vybojoval míč ve středu hřiště, přihrál na nabíhajícího Panenku, jenž centrem od postranní čáry naservíroval míč Hlavovi, a ten tentokrát nezaváhal. Celou akci ale zastavil praporek rozhodčího – ofsajd. Po tomto okamžiku se hra odehrávala před oběma vápny bez výraznějších šancí. Ve 40. min. se zrodil první gól utkání, kdy Brich vybojoval u autové čáry míč, naservíroval jej nabíhajícímu Srkalovi, který byl ve vápně zastaven faulem. Penaltu pak bezpečně proměnil Simon – 0:1.

Divizní Náchod po změně stran začal výsledek postupně navyšovat. V 52. min. vybojoval míč Vrabec, přihrál Malému, který vysunul Bricha a ten svým centrem na malém vápně našel Vaněčka, jenž zvyšuje na 0:2. V 59. min. předvedli Náchodští další pohlednou akci. Malý vysunul Vrabce, který přihrál Vejpravovi, ten však svoji technickou střelu poslal nad jaroměřskou branku. Už v 61. min. Malý ve středu hřiště nikomu nepůjčil míč a střelou z 28 metrů vymetl šibenici jaroměřské branky – 0:3. V 74. min. je to po kombinační akci Brich, Hlava a Vaněček už 0:4. O tři minuty později si zakončení a přihrávku vyměnili Vaněček a Hlava – 0:5. Po tomto momentu Náchodští přestali hrát a konec zápasu vypustili. V 85. min. po nádherné kombinační akci snížil na 1:5 Holub a v 88. min. přesnou střelou k tyči z hranice vápna upravil na konečných 2:5 Škoda.

Nové Město nad Metují – Broumov 5:0 (2:0). Od první minuty, kdy se v šanci ocitl Voráček, se aktivity ujali hráči z Nového Města a jasnou převahu si udrželi po celý zápas. V 7. min. střílel slabě Klikar a o minutu později i Voráček. Stoprocentní šanci spálil v 11. min. Jirásek, a tak se Novoměstští branky dočkali až po půl hodině hry. To dostal míč za obranu Klikar a prostřelil Bohušku v broumovské brance – 1:0. Ve 41. min. se skóre měnilo podruhé a z branky se opět radovali hráči Nového Města – 2:0. Broumov se prezentoval hrou bez nápadu, plnou nakopávaných míčů a v poločase zaslouženě prohrával.

Ve druhém poločase se první šance dočkali i Broumovští, ale střelu Maur vyrazil a později se ukázalo, že to byla i poslední šance broumovských hráčů. Do 60. minuty byla jediným vzruchem na hřišti strkanice, po které došlo k vyloučení po jednom hráči z obou mužstev. V 65. min. centroval Jirásek a Klikar bombou od břevna opět skóroval – 3:0. V 82. min. po pěkné střele padl čtvrtý gól a skóre uzavřel aktivní Voráček brankou ve skluzu – 5:0. (mr, mm, th)

VE VZDUŠNÉM souboji byl tentokrát úspěšnější novoměstský Lukáš Zákravský (v červeném).