Nový Bydžov B – Broumov 0:5 (0:4). Broumovští začali zhurta, už ve 4. min. zahrávali z levé strany trestný kop, na něj si naběhl Kotyza a otevřel gólový účet – 0:1. O chvíli později to zkoušel z dálky Kuchta, jeho dělovku však brankář vyrazil. O pět minut později to tentýž hráč zkoušel technicky, jeho oblouček ale zastavilo břevno domácí branky. Broumovští se tedy vrátili k osvědčenému. V 18. min. přišel centr z levé strany a Kotyza upravil na 0:2. Ve 28. min. zahrával z pravé strany Harasevič trestný kop, ve vápně našel opět hlavu Kotyzy, který si během první půl hodiny zkompletoval hattrick – 0:3. V poslední minutě prvního poločasu kopali Broumovští roh a Strelec opět hlavou dal čtvrtý gól hostí – 0:4.

Ve druhém poločase už hosté utkání kontrolovali, konečnou podobu dali výsledku v 88. min., kdy po pěkné kombinační akci Vejprava – Kuchta upravoval druhý jmenovaný na konečných 0:5.

Červený Kostelec – Dvůr Králové B 3:1 (1:1). Hosté chtěli v Červeném Kostelci uspět za každou cenu, i proto přijeli posíleni o pět hráčů divizního týmu. V Kostelci tak byl k vidění oboustranně kvalitní fotbal, ve kterém se hra přelévala z jedné strany na druhou. První se radovali z branky hosté, kteří z opakovaného trestného kopu šli do vedení 1:0. Domácí se však nevzdávali a Martínkem zaslouženě ještě do konce poločasu srovnali na 1:1.
Na začátku druhé půle přežili domácí klinickou smrt, když Baláž jednu tutovku Dvora zneškodnil a podruhé hosté mířili jen do břevna. S přibývajícím časem ale přebírali domácí iniciativu a byli za to odměněni vedoucí brankou Křesťana. Deset minut před koncem pak pečetil na konečných 3:1 Kovačík za velkého přispění dvorského brankáře – 3:1.

Sestava Č. Kostelce: Baláž – Kocián (89. Vejrek), Havlíček, Liška, Hlava – Kovačík, Hála (55. Křesťan), Hypius, J. Škoda, Martínek – Janko (80. Scholz).

Kostelec nad Orlicí – Jaroměř 4:4 (3:3). Už ve 2. min. minul brankář Schejbal při odkopu míč a Jakub Šrámek pohodlně poslal domácí do vedení. Jaroměř vyrovnala ve 13. minutě. Po rychlém protiútoku a kombinaci Škody se Skučkem vyrovnal Skuček střelou z šestnáctky. V 16. min. zaútočili domácí po pravém křídle, míč se dostal do vápna na neobsazeného Jakuba Šrámka a ten zblízka nedal Schejbalovi šanci – 2:1. Vzápětí atakoval ve vápně Jaroměře Valášek Lukáše Šrámka, rozhodčí Svoboda pískl penaltu a Tichý ji proměnil – 3:1. Ve 20. minutě udržel Skuček míč ve vápně domácích, od brankové čáry přihrál před branku a Rejchrt ve skluzu snížil – 3:2. Po půl hodině hry mířil Svoboda z přímého kopu z 30 metrů do šibenice, brankář Hodač však stačil jeho bombu vyrazit. O pět minut později postupoval z levé strany na branku Kostelce Škoda, byl v pokutovém území faulován a Svoboda z penalty vyrovnal – 3:3. Ve 40. minutě střílel po Skučkově přihrávce Škoda z dobré pozice z voleje nad.

Po změně stran si Jaroměř vytvořila mírnou územní převahu. V 56. minutě po rozehrání Petra Matějčka prošel Michálek středem hřiště až k vápnu domácích, předložil míč ke střele Škodovi a ten po zemi překonal domácího brankáře – 3:4. Domácí po obdržené brance přidali a začali útočit. V 70. minutě byl po druhé žluté vyloučen jaroměřský Ruprich. V 76. minutě domácí vyrovnali. Tichý si narazil míč a střelou k tyči vyrovnal. V dramatickém závěru se obě mužstva snažila vstřelit vítěznou branku. V 90. minutě se brankář Schejbal nenechal překvapit Švandrlíkovým obloučkem, a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Sestava Jaroměře: Schejbal – Kučera, Svoboda, Hořínek, Hrobský – Rejchrt (55. P. Matějček), Michálek, Ruprich, Valášek – Škoda, Skuček (81. R. Matějček).

Borohrádek – Nové Město nad Metují 4:2 (2:0). V opatrném úvodu obě mužstva spíše testovala svoje možnosti. První náznak šance měli domácí, ale Maur v brance Nového Města ji včasným vyběhnutím zmařil. Hosté poprvé zahrozili ve 12. min., jejich snahu však zastavil praporek asistenta rozhodčího. Utkání pak nabralo větší obrátky. V 16. min. po rohovém kopu a závaru před brankou hostí Novoměstští se štěstím nebezpečí odvrátili. Vzápětí na druhé straně střela P. Zákravského ze 20 metrů jen těsně minula branku. O chvíli později individuální akce domácích skončila na tyči novoměstské svatyně. Další gólovou šanci domácích ve 25. min. se štěstím zneškodnil Maur. Po půl hodině hry si na přihrávku za obránce naběhl Paďour, přehodil brankáře, ale také branku. O chvíli později domácí zužitkovali únik Matějuse a Čermák hlavou otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 43. min. se v šanci ocitl Paďour, jeho střelu však domácí obránci srazili mimo branku. Těsně před přestávkou využili domácí hrubé chyby v součinnosti obrany hostí (malá domů) a z nepřímého volného kopu zvýšili Sazimou na 2:0.

Druhý poločas začal hodně divoce, a to sérií hrubých faulů z obou stran. Pak se však začalo opět hrát a iniciativu převzali hosté. Ve 48. min. mohli Novoměstští snížit, ale Voráček neproměnil sólovou akci. V 50. min. si to však vynahradil, uvolnil se na hranici velkého vápna a snížil na 2:1. O chvíli později měl další gólovou šanci Paďour, ale přestřelil. Silný tlak Nového Města tak přinesl jen jeden gól. Po hodině hry domácí první akci druhého poločasu proměnili Moravcem ve třetí gól. Další příležitost domácích na zvýšení skóre přišla v 66. min., ale pokutový kop Matějuse Maur vyrazil. V 73. min. zahráli domácí chytře trestný kop, na který obrana Nového Města vůbec nereagovala a Matějus pohodlně zvýšil na 4:1. Tečku za utkáním udělal T. Voráček, který v 84. min. z trestného kopu upravil na konečných 4:2.

Sestava N. Města: Maur – Lanta (67. Fucyman), Morávek, Kálmán, Joneš – T. Zákravský (78. Bauerfeind), P. Zákravský, Lelek, Zelený (78. Mervart) – Paďour (75. Exner), Voráček. ⋌(mr, mich, zm)