KRAJSKÝ PŘEBOR

Jaroměř – Olympia HK 2:1
Václav Michálek, vedoucí mužstva Jaroměře: „Jaroměř sehrála kvalitní utkání, bojovala a odměnou jí je cenné vítězství."

Č. Skalice – Rychnov n. Kn. 3:1
Miloš Killar, trenér České Skalice: „Dnes jsme si vybrali velkou dávku štěstí, které nám chybělo v minulém kole. Hráči hostujícího celku potvrdili svoji jarní formu a velmi útočnou hrou po celé utkání zaměstnávali naši obranu i gólmana, naštěstí bez gólového efektu. Po přestávce jejich usilovná snaha o změnu výsledku otevřela možnost pro naše protiútoky, čehož jsme dokonale využili. Diváci mohli být spokojeni, utkání mělo spád, padly čtyři branky, k vidění bylo mnoho zajímavých akcí na obou stranách. Musím pochválit všechny hráče za zodpovědný týmový výkon, který nám přinesl další tři body tolik potřebné k záchraně."

Červený Kostelec – Broumov 3:2
Petr Zieris, trenér Červeného Kostelce: „Na krajský přebor se hrál velmi nadprůměrný a velmi zajímavý zápas. Měli jsme více gólový šancí a zaslouženě jsme vyhráli."
Lukáš Lorenc, trenér Broumova: „Podle ohlasů se utkání divákům líbilo. Nám se povedl začátek, ale bohužel jsme nezvládli závěr utkání a samotné utkání bylo podobné  rčení „každý chvilku tahá pilku". Výborně odvedli svou práci rozhodčí, kteří bezchybně zkontrolovali výstroj hráčů a všelijaké cedulky činovníků na střídačce, ale někdo by jim na těch seminářích měl také vysvětlit, co je ofsajd a že se penalty mohou pískat také proti domácímu týmu. Tím nechci snížit výkon Kostelce, který šel důrazněji za vítězstvím."

I. A TŘÍDA

Police nad Metují – Ohnišov 3:1
Jan Ticháček, sekretář Police nad Metují: „Po bojovném výkonu přišlo zasloužené vítězství."

I. B TŘÍDA

Předměřice – Provodov 1:5
Richard Berger, trenér Provodova: „Dnes všichni kluci podali zodpovědný a poctivý výkon a zaslouženě si vezeme tři body. Zvláštní poděkování patří Jardovi Dřízalovi, který po dvou letech opět oblékl náš dres a výrazně mančaftu pomohl. Toto vítězství věnujeme našemu generálnímu sponzorovi, Náchodskému mlýnu, v čele s Josefem Fraňkem z Provodova, když ten náš mlýn semlel ten Předměřický."

Ml. Buky – N. Město n. M. 0:6
Milan Mikušík, trenér Nového Města nad Metují: „Úvod utkání ovlivnil z naší strany velmi špatný terén,   na který jsme si zvykali. Další naše nedostatky byly v úvodu utkání v nepřesnosti, nedůslednosti v malém důrazu v osobních soubojích a ve složitosti rozehrávaných akcí. To vše se postupem času zlepšovalo a po vstřelení druhé branky se náš tým uklidnil a opanoval až do konce utkání dění na hřišti. Rád bych ocenil, že i přes velmi špatný terén se domácí tým snažil o kombinační fotbal, a to až do konce utkání bez vlivu na zvyšující se skóre a přispěl tím ke zkvalitnění fotbalu.  Utkání skončilo naším zaslouženým vítězstvím „jenom" 6:0 díky dobře postavené brankové konstrukci domácí svatyně těsně před utkáním a velmi dobrému výkonu domácího gólmana! Děkuji všem zúčastněným hráčům a hlavně dvěma dorostencům za dobrou reprezentaci svého oddílu a ochotu reprezentovat svůj „A" tým."

Police n. Met. B – Borohrádek 1:1
Jiří Tauc, hrající trenér Police nad Metují B: „Pochvalu zaslouží jen brankář Klásek, jinak to byl z naší strany opět hodně mizerný výkon." (mr)