Turnaj, který se odehraje na umělé trávě v Náchodě – Bělovsi, je rozlosován do dvou základních skupin. V „áčku" je kromě domácích nadějí ještě Meteor Praha, Zbrojovka Brno, Slavia Praha B, Baník Ostrava, Meteor Tábor a polský tým KS Polkowice. Do „béčka" byla nalosována družstva Hradce Králové, Admiry Praha, Šamorína, Sigmy Olomouc, Slavie Praha A, Mostu a polského družstva Viktoria Walbrzych.
Boje ve skupinách začínají už v osm hodin ráno a hrát bude každý s každým. Odpolední fáze nabídne skupiny o konečné umístění a začínat se bude v 15 hodin. Týmy podle umístění v základních skupinách se rozdělí do skupin o 1. – 4. místo, o 5. – 8. místo a o 9. – 12. místo. Družstva na posledních místech základních skupin spolu sehrají utkání o konečné 13. místo. Slavnostní zakončení je předběžně naplánováno na 17 hodinu.
Hrací časy FK Náchod: Náchod – Meteor Praha (8.00), Náchod – Tábor (9.00), Ostrava – Náchod (10.20), Náchod – Brno (11.40), Slavia Praha B – Náchod (13.40), Náchod – Polkowice (14.20). (mr)