MEZILESÍ – STÁRKOV 3:2

Střetnutí celků ze suterénu tabulky začali lépe hostující fotbalisté. Už ve 3. minutě se k odraženému míči dostal Schreiber a překvapil domácího brankáře Škodu – 0:1. Radost na domácí kopačky přinesl ve 22. minutě Švika, když skóroval s přispěním teče hostujícího obránce – 1:1. Těsně před přestávkou pak šli domácí dokonce do vedení. Po pěkném přenesení hry se ve 44. minutě střelou z „první“ prosadil do protějšího rohu branky sváteční střelec Otman – 2:1. Takto také skončil první poločas. V tom druhém se domácí snažili dobýt branku hostí, a to se povedlo v 50. minutě Maixnerovi, který s přispěním obránce hostí dostal míč za záda stárkovského brankáře – 3:1. Potom mohl Maixner přidat pojistku, jenže proti byl mladý brankář hostí Gorgán. Nedáš-dostaneš se opět naplnilo a hosté z ojedinělé akce snížili v 55. minutě Urbanem na 3:2. Domácí se z této inkasované branky do konce utkání nevzpamatovali, z útlumu a trvalého tlaku Stárkova je vysvobodil až závěrečný hvizd rozhodčího.

Fakta – branky: 22. Švika, 44. Otman, 50. Maixner – 3. Schreiber, 55. Urban. Rozhodčí: Bouz – Nožka, Gieci. ŽK: 0:3. Diváci: 30. Poločas: 2:1.

Pro nezpůsobilý terén byly odloženy tyto zápasy: Červený Kostelec B – Dolany, Machov – Zábrodí, Meziměstí – Babí, Teplice nad Metují – Velichovky, Hejtmánkovice – Velká Jesenice, Hronov – Velké Poříčí B.

  1. Hejtmánkovice 10 8 1 1 39:16 25
  2. Babí 10 6 3 1 28:12 21
  3. Hronov 10 6 2 2 48:25 20
  4. Velké Poříčí B 9 4 4 1 26:10 16
  5. Meziměstí 9 4 4 1 23:14 16
  6. Č. Kostelec B 10 5 1 4 21:18 16
  7. V. Jesenice 10 4 2 4 21:17 14
  8. Velichovky 10 4 2 4 13:14 14