Meziměstí – Provodov 3:4 (2:1)

Dva nevyzpytatelné týmy předvedly jak jinak než nevyzpytatelný zápas. První půli zvládli lépe domácí, kteří odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem. Ve druhé půli však hosté zařadili vyšší obrátky a třemi góly utkání otočili ve svůj prospěch.
Fakta – branky: Martin Macúš 2, Tomáš Vlk – Martin Zelený, Lukáš Voleský, Martin Tylš, Jaromír Dřízal. Rozhodčí: Jiří Kuneš, Antonín Vancl. ŽK: 2:0. ČK: 0:1. Diváků: 50.

Machov – V. Poříčí nehráno
Utkání bylo pro nezpůsobilý terén přeloženo.

Teplice A – Zábrodí 5:0 (1:0)

Favorita z Teplic čekalo Zábrodí, které dokáže potrápit kohokoliv, stejně tak ale dokáže s kýmkoliv prohrát. První případ platil i v Teplicích, kde hosté dlouho drželi přijatelný výsledek. Ten se zlomil až po změně stran, kdy domácí začali své šance využívat a utkání nakonec skončilo jednoznačným výsledkem. Velký podíl měl na vítězství Štefan Kalaš, který nastřílel hattrick.
Fakta – branky: Štefan Kalaš 3, Vojtěch Louda 2. Rozhodčí: Josef Panny. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváků: 40.

Mezilesí – Hejtmánkovice 0:2 (0:1)

V zápase dvou desetibodových týmů se přece jen před utkáním více věřilo domácím fotbalistům. Hosté z Hejtmánkovic však vše postavili na hlavu. Už do kabin se odcházelo za jednobrankového vedení hostujícího týmu, který po změně stran ještě přidal pojistku a z Mezilesí si tak veze nesmírně cenné tři body.

Fakta – branky: Pavel Franc, Jan Válek. Rozhodčí: Jiří Prokeš. ŽK: 2:2. Diváků 30.

V. Jesenice – Martínk. 6:1 (4:0)

Utkání dvou týmů z opačných pólů tabulky snad ani jinak dopadnout nemohlo. Domácí nepřipustili žádné komplikace a od úvodních minut potvrzovali svou herní pohodu. Jesenice o svém vítězství rozhodla už v první půli, kterou vyhrála jasně 4:0, druhý poločas pak již byl spíše formalitou.
Fakta – branky: Jan Čermák 2, Martin Valeš 2, Petr Sedláček, Pavel Ježek – Jan Slezák. Rozhodčí: Vojtěch Louda, Luděk Hanzl. ŽK: 1:0. Diváků: 85.

Božanov – Police n. M. B 4:1 (2:0)

Domácí fotbalisté opět využili svého hřiště a v derby s polickou rezervou od prvních minut diktovali tempo hry. Uklidnění do domácích řad přinesly už v první půli dvě branky, které ještě domácí ve druhé části rozmnožili. Hosté se sice v Božanově také brankově prosadili, ale na čtyři trefy domácích dokázali odpovědět jen jednou, což nemohlo na zisk bodů stačit.

Fakta – branky: Daniel Hypšman 2, Lumír Gago, Luboš Týfa – Miroslav Pavlů. Rozhodčí: Josef Panny, Miroslav Tesárek. ŽK: 0:0. ČK: 0:1. Diváků: 50. ⋌(mr)