Opočno – Babí 0:1 (0:0). První půle byla vyrovnaná, domácí fotbalisté si v ní vytvořili dvě slibné šance, do vedení však mohl Babí minutu před přestávkou poslat Fiedler, z brejku ale nedal. Ve druhém poločase měli mírně navrch hosté, kteří se také v 73. min. po střele levačkou Martina Gocy ujali vedení 1:0. Ve zbytku utkání měli hosté další tři slušné příležitostí, na stavu se ale již nic nezměnilo.
Branka: Goca.


Sestava Babí: Malík – Novák, Kácovský, Stříbrný, Ducháč – Pincák, Goca, Kratěna, David – Flaška (88. Umlauf), Fiedler.
Nové Město nad Metují – Teplice nad Metují 4:1 (2:0). Domácím fotbalistům se povedl vstup do utkání a hned v 8. min. se po dlouhé přihrávce ve velkém vápně uvolńoval Valášek, hostující hráč zahrál v pádu rukou a penaltu s proměnil Macháček. Domácí tým ve svém úsilí neochabl a ve 14. min. s chutí hrající Valášek opět zamotal s hostující obranou a s přehledem zvýšil na 2:0. Poté domácí pod dojmen rychlého vedení trochu polevili a Teplice si mezi 30. a 35. min. vytvořily dvě brankové příležitosti, když při druhé se vyznamenal brankář Šrámek, který krásnou střelu z 30 m s námahou vytěsnil na břevno a následný obranný zákrok domácích zaváněl penaltou. Dvoubrankové vedení domácího Města pak vydrželo až do poločasu. Do druhé půle nastoupili domácí opět aktivněji a po kolmé přihrávce opět Valášek s ledovým klidem upravil na 3:0. V 73. min. přišla chvíle hostů, kteří po centru z levé strany střelou z voleje snížili na 1:3. V 88. min. se konečně prosadil smolař Nožka, jenž upravil na konečných 4:1.


Branky: Valášek 2, Macháček (pen.), Nožka – Fichtner.


Sestavy – N. Město: Šrámek – Praus, Bogus, Zapletal, R. Novák – Lichter (45. Kárník), Macháček, Chmelík, Hofman (60. Nožka) – Valášek, Martínek (55.M. Novák) Teplice n. M.: Jiří Oubrecht – Novotný, Lorenc, Veselík, Řeháček – Fichtner, D. Kalaš, Š. Kalaš (88. Urban), Žižka (70. Ulrych) – Skuřenský, Matouš.