Litomyšl - Nové Město nad Metují 0:5 (0:2). „Ze „ zájezdu" do Litomyšle jsem se obával, protože na podzim tyto výjezdy většinou nedopadly dobře, ale tentokrát to dopadlo nad očekávání. Poločas skončil 0:2 po gólech Tučka a Srubjana v 9. a 36. minutě. Domácí měli také dvě šance, obě ale vychytal Štěp. Druhý poločas jsme zahájili výborně, v 53. minutě Srubjan nejprve trefil tyč, v 54. minutě Srubjan prostřelil brankáře a v téže minutě po chybě brankáře Macek levou nohou do prázdné brány přidal čtvrtý gól. V 56. minutě Klikarovu střelu gólman výborně chytá, ale z následného rohu Hlávko krásnou střelou do vinglu stanovil konečné skóre. Během čtyř minut druhého poločasu bylo po zápase. Je třeba na závěr říct, že domácí nepodržel gólman, tři góly mohl chytit, ale v červnu mu bude teprve 15 let," zhodnotil utkání novoměstský trenér Pavel Zelený. (zm)