Libčany - Police nad Metují 6:1 (5:0). Domácí byli od úvodní minuty fotbalovější a o osudu utkání prakticky rozhodli v prvních pětadvaceti minutách, kdy si vytvořili čtyřbrankový náskok. Do konce poločasu pak přidali ještě jeden gól.

Po změně stran se už utkání pouze dohrávalo, čestný úspěch Police vstřelil v 71. minutě Pataki, o minutu později domácí uzavřeli na konečných 6:1.

Broumov - Nový Bydžov B odloženo. Zápas byl odložen pro nezpůsobilý terén. Utkání by se mělo odehrát 1. května.

Česká Skalice - Lhota pod Libčany 0:2 (0:0).První poločas se odehrál za mírné převahy hostů, ti si ale vyloženou brankovou příležitost nevytvořili. Svou největší šanci napálili po půl hodině do břevna. Chvíli předtím domácí předvedli pěknou kombinační akci, Krčil šel sám z úhlu na brankáře, mezi tři tyče ale nezamířil.

Druhý poločas byl prvních deset minut vyrovnaný, pak přišel sporný pokutový kop ve prospěch hostů a navíc vyloučení domácího Sedláčka. Lhota získala převahu, i přesto mohli udeřit domácí, dvě dobré šance ale do gólové tečky nepřetavili. Dvacet minut před koncem nařídil sudí Horský další penaltu pro Lhotu a bylo to 0:2. K čestnému úspěchu byl deset minut před koncem hodně blízko Železov, ale z nedůrazné dorážky neuspěl.

Kunčice - Červený Kostelec 2:5 (1:3). Hosté začali laxně a mohou děkovat Mackovi, jenž v úvodu chytil dvě vyložené šance. Kunčice šly i přesto do vedení, Kostelec ale brzy srovnal Kovačíkem krok. Hosté po vyrovnání převzali otěže utkání a po dvou povedených standardních situacích šli do poločasového vedení 3:1.

Druhý poločas začali domácí náporem a podařilo se jim snížit na 2:3. Jenže kostelecká odpověď byla blesková a po další standardce opět odskočili na rozdíl dvou gólů 2:4. Domácí se zlomili a hosté z Červeného Kostelce na hřišti vládli, z mnoha dalších šancí se jim podařilo vstřelit už jen jeden gól, kterým uzavřeli na zasloužených 2:5.

Sestava Č. Kostelce: Macek - Bárta, Havlíček, Škoda, Janko Kovačík (80. Šolc), O. Vít, L. Hlava, D. Hlava (75. Hypius) M. Vít (85. Hála), Trudič (60. Čáp).

Jaroměř - Chlumec nad Cidlinou 1:1 (1:1). Ve 4. min. poslal Böhm přímý kop zprava před branku hostů, Horák hlavičkoval, ale mířil nad. V 11. min. po rohu střílel zleva Škoda, Kučera jeho střelu usměrnil do sítě, ale byl v ofsajdu. Ve 14. min. si ve vápně Jaroměře přebral míč chlumecký Pilař a Svoboda ho fauloval. Bráborec penaltu proměnil. Ve 29. min. zahrával Škoda přímý kop a hosté zahráli ve zdi rukou. K penaltě se postavil Škoda a dal. Po změně stran si Jaroměř vytvořila převahu, gólovou šanci si ale připravit nedokázala. V 83. min. hlavičkoval Škoda, brankář Černohlávek však k tyči dosáhl.

Sestava Jaroměře: Klofanda Hrobský, Svoboda, Horák Holeček (58. Rejchrt), Holub, Michálek, Böhm Kučera (61. Rosuschan), Vít, Škoda.

Lokomotiva HK - Provodov 2:0 (0:0). Na půdě druhého týmu tabulky odehrál Provodov vyrovnanou partii. V první půli se hra odvíjela hlavně ve středu hřiště, hosté se dostali po rozích do dvou dobrých příležitostí, domácí měli jednu standardní situaci, kterou Voborník s přehledem vyřešil.

Ve druhé půli ale Provodovští neuhlídali jednu standardní situaci a domácí šli do vedení. Poté Provodov dostal domácí pod tlak, vynutil si i vyloučení, ale domácí odolávali. Deset minut před koncem navíc z brejku udeřili podruhé. Smůlu Provodova podtrhl neproměněnou penaltou v 87. minutě Dudek.

Sestava Provodova: Voborník Čtvrtečka, Výborný, Kováč, Bek Pařízek, Mityska, Müller, Tylš (64. Fric) Bensch, Chytrý (80. Dudek).

České Meziříčí - Nové Město nad Metují 0:6 (0:4).
Od samého začátku se projevila větší fotbalovost Novoměstských. Kombinační akce hostů dostávaly domácí tým pod tlak a následné chyby dokázali hosté trestat. Již v 9. min. se po špatné rozehrávce domácí obrany dostal k míči Paďour, elegantně si poradil s domácí obranou a dal vedoucí gól 0:1. Brzká branka hosty ještě víc posadila do sedla a následovaly další akce zavánějící góly. V 17. min. se domácím povedla ojedinělá rychlá akce, ale Maur v novoměstské brance předvedl své umění. V 19. min. se po rohovém kopu dostal odražený míč k Davidovi, a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě 0:2. Ve 22. min. rychlý novoměstský útok způsobil zmatek v domácí obraně a Růžička dal třetí gól. Ve 44. min. pěknou akci Starého zakončoval Paďour, ale trefil jen tyč. Ve 45. min. podklouzl před vápnem Zelený a dal tak možnost domácím ke vstřelení branky. Ti však tuto šanci nevyužili. Naopak dlouhý odkop Michala Lichtera přebral na půlce Paďour, lehce utekl domácí obraně, pohrál si s brankářem a zvýšil již na 0:4.

Také druhý poločas měl podobný scénář. Hosté v poklidu kontrolovali vývoj utkání. V 65. min. domácí zbytečně ztratili míč na polovině hostů, následoval rychlý útok Paďoura, který zakončil David 0:5. V 83. min. si domácí tým vytvořil jasnou gólovou šanci, ale překonaného Maura na brankové čáře zaskočil M. Lichter. V 87. min. zakončil brankovou úrodu po akci T. Zákravského šestým gólem opět David.

Sestava N. Města: Maur Mervart, Mi. Lichter, P. Zákravský, Pa. Zelený Koza (65. Darebník), Růžička (60. T. Zákravský), Valášek, David Starý (75. F. Joneš), Paďour.

Babí - Vysoká nad Labem 0:5 (0:3). Lídr z Vysoké byl v první půli lepší a svou převahu poprvé zúročil po čtvrt hodině hry. Za další čtvrt hodinu přidal po rohovém kopu druhou branku a tu třetí vsítil z pokutového kopu těsně před přestávkou. Po změně stran hosté přenechali iniciativu domácím a ti mohli Svobodou snížit. Ten však míč špatně trefil a bylo po šanci. Po dvaceti minutách hosté prostřídali a opět převzali taktovku. Své účinkování na Babí uzavřeli dalšími dvěma góly.

Sestava Babí: J. Balek - Braha, Fidler, Ducháč, Umlauf - Svoboda (60. Roztočil), V. Balek, Perger, Schrötter - Kozák, Voborník (70. Hejzlar). (zm,mr)