Dobruška B – MFK Nové Město nad Metují 3:3 (2:3). Domácí začali o něco lépe, už ve 3. min. se díky proměněnému pokutovému kopu ujali vedení a po čtvrt hodině hry přidali druhý gól. Novoměstští však nejprve ve 31. min. snížili a o tři minuty později už bylo vyrovnáno. Krátce před pauzou pak hosté dokonce výsledek otočili. Konečnou remízu zajistila domácím branka deset minut před koncem utkání.

Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Poslední přípravné utkání před odjezdem na soustředění přineslo vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí rezerva ukázala, že patří právem mezi nejlepší týmy Okresního přeboru Rychnovska. Přesto, že jsme vstřelili 3 branky, nedokázali jsme zvítězit.“

Branky N. Města: 31. Paďour, 34. Starý, 41. Zelený.

Sestava Nového Města nad Metují: V. Maur – Mervart, P. Zákravský, D. Maur, Pav. Zelený (45. Darebník) – Mar. Lichter (80. Valášek), Joneš (70. Paďour), Lelek, Valášek (70. Pav. Zelený) – Paďour (45. Bauerfeind), Starý. (zm, mr)