Právě oni v 17.30 rozehrají soutěž, která rok co rok dráždí nervové soustavy svých příznivců ohromnou vyrovnaností. I proto se regionální trio z Královéhradecka netají prvotním cílem mít co nejdřív na kontě dostatečný počet bodů, kterým si zajistí klidný závěr sezony.

Letos navíc jednotlivé oddíly odtajnily ještě jedno netradiční přání – dohrát! Za vším vězí virus COVID-19, který vlastně nad všemi sportovními akcemi hrozí ukazováčkem. Na jaře dokázal všem předčasně ukončit sezonu, na co si troufne tentokrát, ukáže čas.

Fotbal, ilustrační foto
Pozvánka na fotbal v Královéhradeckém kraji

Tak jako tak se regionální trio mocně připravovalo na kompletní ročník a už dnes, zítra a pozítří naznačí v úvodních duelech, v jaké síle a s jakými ambicemi by obdobím 2020/2021 mohlo procházet.

NEJTĚŽŠÍHO SOUPEŘE VYHLÍŽÍ HRÁČI DVORA

Fotbalisté Trutnova se na startu představí na hřišti Horek nad Jizerou a s ohledem na bodový zisk obou soupeřů v loňské sezoně (22 – 24) by mělo jít o papírově vyrovnaný duel.

Sobota v divizní skupině C nabídne mimo jiné i souboj Náchoda s Kutnou Horou a zde bude druhý celek předčasně uzavřené tabulky jasným favoritem.Utkání odstartuje v 17 hodin stejně jako nedělní bitva Dvora Králové nad Labem s Benátkami nad Jizerou. Pod Hankovým domem se v atraktivní partii potkají pátý tým loňské nedohrané sezony se třetím.

Celkem 14x se během dvou dní otočil řidič cisterny VaK Náchod, aby doplnil do božanovského vodojemu na úpatí Broumovských stěn chybějící vodu. Foto: Deník/Jiří Řezník
Počet obyvatel Božanova se dočasně ztrojnásobil. Rekreanti "berou" místním vodu