VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ocenění pro dalších deset fotbalových osobností

Náchod – Okresní fotbalový svaz drží už 15 let v předvánočním čase pěknou tradici, kterou je ocenění osobností fotbalu okresu Náchod.

21.12.2010
SDÍLEJ:

Do síně osobností fotbalu okresu Náchod přibyla další desítka obětavých funkcionářů, trenérů či rozhodčích.Foto: Miloš Hrodek

Každoročně se ocenění dostane zhruba desítce funkcionářů, bývalých či současných trenérů a jiných činovníků, kteří se starají o chod klubů i v těch nejmenších vesničkách na okrese. Letošní vyhlášení proběhlo již tradičně v náchodské Zámecké restauraci, kde přítomné oceněné, v mnoha případech doprovázené drahými polovičkami, i hosty přivítal předseda Okresního fotbalového svazu v Náchodě, Petr Vítek. Po úvodním představení všech přítomných předseda OFS Náchod osobně poděkoval všem, kteří se starají o kopanou i na té nejnižší úrovni, neopomněl ale poděkovat ani manželkám či přítelkyním za jejich vstřícný postoj a shovívavost.

Po předsedovi OFS Náchod si vzal krátké slovo rovněž přítomný předseda Krajského fotbalového svazu Václav Andrejs. „Předseda vašeho svazu vám už poděkoval a já bych to rád udělal také. Nesmírně si vážím vaší práce pro fotbal. Okres Náchod je pro mě osobně trochu srdeční záležitostí, neboť bydlím na hranici okresu Náchod a Hradec Králové. Všem vám přeji pevné zdraví a doufám, že zůstanete fotbalu věrni i nadále,“ uzavřel svůj krátký proslov předseda KFS Václav Andrejs.

Poté už došlo na slavnostní akt, při kterém si každý z oceněných odnesl domů pamětní plaketu a dárkový koš. Letos se ocenění dočkala tato desítka fotbalových obětavců: Michal Jankovič (Červený Kostelec), Jaroslav Valenčin (Náchod), Stanislav Šrejber (Hejtmánkovice), Petr Rutar (Police nad Metují), Jaroslav Martinec (Machov), Jaroslav Hubka (Machov), Jaroslav Balcar (Babí), Pavel Zelený (Nové Město nad Metují), Vladimír Rek (OFS), Dušan Galba (OFS).

Na závěr oficiální části si vzal slovo jeden z oceněních, který poděkoval činovníkům Okresního fotbalového svazu v Náchodě, že zavedli tuto pěknou tradici. Na to vzápětí reagoval předseda OFS Náchod Petr Vítek, jenž vzpomněl zakladatele této myšlenky a bývalého dlouholetého fotbalového činovníka, Antonína Prouzu, od jehož náhlé smrti to bude v březnu už dva roky.

Autor: Michal Rojšl

21.12.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Náchodě volili Pavel Bělobrádek, Jan Birke i Soňa Marková

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Před volbami dali přednost rodině a vstoupili do svazku manželského

Janovičky u Broumova - Vhodit volební lístek do volební urny je úkon, který se neděje každý den.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Královéhradecký kraj - V pátek a v sobotu mají lidé možnost jasně se vyjádřit k budoucnosti Česka. Od 14 hodin, kdy začaly volby do Poslanecké sněmovny PČR, jsou otevřené volební místnosti a voliči až do sobotního odpoledne mohou rozhodovat, kdo zemi v následujících čtyřech letech povede.

Manželé Doležalovi z Náchoda volili v hlavním městě Švédska

Stockholm, Náchod - Eva a Michal Doležalovi z Náchoda měli cestu do Stockholmu naplánovanou už dlouho před volbami. "Nebyla nám však lhostejná naše budoucnost a pokud chci věřit v demokracii, je nutné, aby byla volební účast co nejvyšší," říká maminka třech dětí.

Svůj hlas hodil do volební urny jen pár vteřin před uzavřením volební místnosti

Božanov - Je krátce před čtrnáctou hodinou a do uzavření volebního okrsku zbývají tři minuty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení