Od soupeřů se divizní mládež vrací jen se dvěma remízami

Náchodsko - Divizní fotbalová mládež Náchoda odehrála další mistrovské kolo. Žákovské týmy ztroskotaly na žalostné koncovce, dorostenci v Pardubicích bodovali.

7.5.2009

Starší dorostenec Martin Malý (v červeném) se v Pardubicích netrefil, nahradil ho však Kováč, díky jehož trefě má Náchod bod.Foto: Zdeněk Majer

Starší dorost:

Fotbal Pardubice B – FK Náchod – Deštné 1:1 (1:0). V Pardubicích na tvrdém a nerovném terénu začali hosté aktivně. Míč měli častěji na kopačkách, ale kombinace se dařila jen po vápno. Domácí Náchodské přečíslovali jen nakopávanými míči na rychlé útočníky. Jedna chyba v první půli v obraně stačila domácím k tomu, aby prostrčili míč mezi hostující obránce a brejk s gólovou koncovkou byl na světě 1:0. Náchodští naopak Dobývalem nevyužili velkou šanci těsně před koncem poločasu, kdy střela mířila těsně vedle tyče.

Druhá půle byla ve znamení hodně nepřesností. Hrálo se většinou ve středu hřiště. Svoji aktivitu hostující fotbalisté korunovali po standardní situaci, kdy se hlavou trefil Kováč 1:1.

Martin Vrabec, trenér Náchoda: „Utkání skončilo spravedlivou remízou. Jakou váhu bude tento bod mít ukáží až další zápasy.“

Mladší dorost:

Fotbal Pardubice B – FK Náchod – Deštné 3:3 (2:2). Bohumil Pöpperle, trenér Náchoda: „Domácí hráli jednoduše v útočné činnosti, kde jim stačila jednoduchá kombinace a kolmá přihrávka za obranu, seběhnutí útočníků a ohrožení naší branky. Nám to dělalo hodně problémů. Pro nás bylo štěstí, že vždy, když domácí dali branku, my jsme v krátké chvilce dokázali vyrovnat Jardou Jarošem. V tomto utkání jsme hráli hodně složitě, ale hlavně jsme pokazily velké množství přihrávek. Musím pochválit kluky za bojovnost, kterou tyto nedostatky nahradily.“

Starší žáci:

FK Mladá Boleslav B – FK Náchod–Deštné 3:2 (3:0). Hned v první minutě šel sám na branku domácích Vaněček, ale nedal. Poté se hra vyrovnala a domácí dali postupně do poločasu tři laciné branky. Na to trenér Panenka o poločase zareagoval střídáními, což přineslo kýžený efekt. Druhá půle se hrála jasně v režii Náchoda, ten však ze svých třinácti šancí dokázal využít pouze dvě. Domácí se ve druhém poločase dostali za půlící čáru snad jen dvakrát, přesto už těsné vedení udrželi.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „První poločas jsme jednoznačně prošustrovali a dostali jsme zbytečné branky. Ve druhém poločase se hra výrazně zlepšila a pokud bychom tak hráli celé utkání, nemohli jsme v Boleslavi prohrát.“

Mladší žáci:

FK Mladá Boleslav B – FK Náchod–Deštné 1:0 (0:0). Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Na stadiónu Astonka v Mladé Boleslavi se nám tradičně nedaří. K zápasu jsme odjížděli bez zraněného kapitána a vůdce družstva Vlasty Vlčka. Přes toto oslabení jsme ale zápas zvládli co se týče vypracování si brankových příležitostí, ale herně jsme se trápili a výsledkově jsme ho nezvládli. Na výsledku se podílelo několik opor. Pípek, Bachtík, Jaroš a hlavně Král neproměnili své samostatné nájezdy a vyložené brankové příležitosti a obránce Punar svými hrubými chybami připravil soupeřovi jediný gól. Kdybychom do poločasu vedli 4:0, nikdo by se nedivil. Jenže na kdyby se nehraje, a tak je třeba, aby hráči přistupovali k proměňování vyložených šancí zodpovědněji a v obraně nedělali hrubé chyby. V neděli hostíme v pro nás velmi důležitém utkání Chrudim, a tak doufám, že se hráči dají psychicky a morálně do kupy a zápas zvládneme.“

7.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 18 900 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU, PRACOVNÍK/-ICE VÝDEJE POKRMŮ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň: pravidelný úklid administrativních prostor, výrobních prostor včetně souvisejícího sociálního zařízení, pravidelný úklid prostor pro výdej pokrmů a prostor pro stravování včetně souvisejícího sociálního zařízení v souladu s HACCP, výdej pokrmů v souladu s HACCP, skladování, objednávky a doplňování občerstvení do prodejních automatů., , Požadavky: min. nižší střední odborné vzdělání, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce., , Zaměstnavatel nabízí: průměrnou hrubou měsíční mzdu 17.400,- Kč; cílové prémie; hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz; dovolenou navíc v rámci věrnostního systému; podnikové stravování od 28,- Kč; kvalitní pracovní oblečení a obuv; stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity - příspěvek na dovolenou ve výši 50% hrubé mzdy, příspěvek na Vánoce ve výši 100 % hrubé mzdy, půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů., , V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.. Pracoviště: Wimex s.r.o., Broumovská, č.p. 72, 547 01 Náchod 1. Informace: Simona Vajsarová, .

Doprava a logistika - Doprava a logistika Traktorista a obsluha 90 Kč

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů TRAKTORISTA/-KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky., Požadavky: řidičský průkaz sk. T, pečlivost, samostatnost., Zaměstnanecké výhody: naturálie, dovolá navíc, podnikové stravování, zvláštní prémie. , Kontakt - p. Závojko Ivan, tel.: 731 171 357, e-mail: zdzernov@zdzernov.cz (zaslání životopisu).. Pracoviště: Zemědělské družstvo žernov, 552 03 Česká Skalice. Informace: Ivan Závojko, +420 731 171 357.

Potravinářství - Potravinářství Pekař 14 900 Kč

Pekaři PEKAŘ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou, třísměnný provoz. , Nástupní hrubá měsíční mzda 14.900,- Kč (po zaučení hrubá mzda 16.500,- Kč). , Požadavky: pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, ochota pracovat, manuální zručnost, výhodou vyučení v oboru se zaměřením na potravinářský průmysl., Kontakt - paní Fraňková Veronika, tel.: 777 765 918, email: rp@pekarnynachod.cz (zaslání životopisu).. Pracoviště: Pekárny a cukrárny náchod, a.s. - provozovna běloves, Kladská, č.p. 306, 547 01 Náchod 1. Informace: Veronika Fraňková, +420 777 765 918.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA - HLAVNÍ KUCHAŘ/-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou - pro vážné zájemce, kteří rádi vaří., Náplň práce: hotová jídla, minutková kuchyně, speciality, víkendové akce. , Požadavky: praxe v pohostinství, pracovitost, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem. , Zaměstnavatel nabízí: stravování, prémie., Kontakt - p. Bernard Tomáš; tel.: 774 263 983, e-mail: bernardtomas@centrum.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v restauraci U Pilouse.. Pracoviště: Tomáš bernard - restaurace u pilouse, Dvorská, č.p. 229, 549 31 Hronov 1. Informace: Tomáš Bernard, +420 774 263 983.

Fortuna je novým hlavním sponzorem nejvyšší fotbalové ligy. Na snímku generální ředitel Fortuny David Vaněk.
10

Nejvyšší fotbalová liga má nového partnera. Fortunu. Logo rozpoutá debaty

Videosouhrn 19. června 2018

Dvě nuly pod Hradem a strašidelná perníková ruina: prohlédněte si videa dne

Trenérský rekordman či největší karetní hříšníci. Nabízíme fakta o MS v Rusku

Boje v základních skupinách fotbalového mistrovství světa v Rusku jsou v plném proudu, v akci se už stihly představit desítky světových hvězd. Šampionát je vrcholnou událostí, kterou sleduje takřka celý svět. Přečtěte si největší zajímavosti o tomto mimořádném sportovním svátku.