Od soupeřů se divizní mládež vrací jen se dvěma remízami

Náchodsko - Divizní fotbalová mládež Náchoda odehrála další mistrovské kolo. Žákovské týmy ztroskotaly na žalostné koncovce, dorostenci v Pardubicích bodovali.

7.5.2009

Starší dorostenec Martin Malý (v červeném) se v Pardubicích netrefil, nahradil ho však Kováč, díky jehož trefě má Náchod bod.Foto: Zdeněk Majer

Starší dorost:

Fotbal Pardubice B – FK Náchod – Deštné 1:1 (1:0). V Pardubicích na tvrdém a nerovném terénu začali hosté aktivně. Míč měli častěji na kopačkách, ale kombinace se dařila jen po vápno. Domácí Náchodské přečíslovali jen nakopávanými míči na rychlé útočníky. Jedna chyba v první půli v obraně stačila domácím k tomu, aby prostrčili míč mezi hostující obránce a brejk s gólovou koncovkou byl na světě 1:0. Náchodští naopak Dobývalem nevyužili velkou šanci těsně před koncem poločasu, kdy střela mířila těsně vedle tyče.

Druhá půle byla ve znamení hodně nepřesností. Hrálo se většinou ve středu hřiště. Svoji aktivitu hostující fotbalisté korunovali po standardní situaci, kdy se hlavou trefil Kováč 1:1.

Martin Vrabec, trenér Náchoda: „Utkání skončilo spravedlivou remízou. Jakou váhu bude tento bod mít ukáží až další zápasy.“

Mladší dorost:

Fotbal Pardubice B – FK Náchod – Deštné 3:3 (2:2). Bohumil Pöpperle, trenér Náchoda: „Domácí hráli jednoduše v útočné činnosti, kde jim stačila jednoduchá kombinace a kolmá přihrávka za obranu, seběhnutí útočníků a ohrožení naší branky. Nám to dělalo hodně problémů. Pro nás bylo štěstí, že vždy, když domácí dali branku, my jsme v krátké chvilce dokázali vyrovnat Jardou Jarošem. V tomto utkání jsme hráli hodně složitě, ale hlavně jsme pokazily velké množství přihrávek. Musím pochválit kluky za bojovnost, kterou tyto nedostatky nahradily.“

Starší žáci:

FK Mladá Boleslav B – FK Náchod–Deštné 3:2 (3:0). Hned v první minutě šel sám na branku domácích Vaněček, ale nedal. Poté se hra vyrovnala a domácí dali postupně do poločasu tři laciné branky. Na to trenér Panenka o poločase zareagoval střídáními, což přineslo kýžený efekt. Druhá půle se hrála jasně v režii Náchoda, ten však ze svých třinácti šancí dokázal využít pouze dvě. Domácí se ve druhém poločase dostali za půlící čáru snad jen dvakrát, přesto už těsné vedení udrželi.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „První poločas jsme jednoznačně prošustrovali a dostali jsme zbytečné branky. Ve druhém poločase se hra výrazně zlepšila a pokud bychom tak hráli celé utkání, nemohli jsme v Boleslavi prohrát.“

Mladší žáci:

FK Mladá Boleslav B – FK Náchod–Deštné 1:0 (0:0). Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Na stadiónu Astonka v Mladé Boleslavi se nám tradičně nedaří. K zápasu jsme odjížděli bez zraněného kapitána a vůdce družstva Vlasty Vlčka. Přes toto oslabení jsme ale zápas zvládli co se týče vypracování si brankových příležitostí, ale herně jsme se trápili a výsledkově jsme ho nezvládli. Na výsledku se podílelo několik opor. Pípek, Bachtík, Jaroš a hlavně Král neproměnili své samostatné nájezdy a vyložené brankové příležitosti a obránce Punar svými hrubými chybami připravil soupeřovi jediný gól. Kdybychom do poločasu vedli 4:0, nikdo by se nedivil. Jenže na kdyby se nehraje, a tak je třeba, aby hráči přistupovali k proměňování vyložených šancí zodpovědněji a v obraně nedělali hrubé chyby. V neděli hostíme v pro nás velmi důležitém utkání Chrudim, a tak doufám, že se hráči dají psychicky a morálně do kupy a zápas zvládneme.“

7.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 14 500 Kč Pomocní kuchaři POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2019 (po uplynutí doby určité pracovní poměr na dobu neurčitou), jednosměnný provoz. , Jedná se o pomocné kuchařské práce vhodné i pro absolventy/-ky., , Požadavky: pečlivost, spolehlivost, kolektivní spolupráce., , Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, závodní stravování., , Kontakt - paní Kobrová Jana nebo paní Balcarová Radka; tel.: 491 447 202, 491 447 206, 736 746 678 (v pracovní době od 06:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: jana.kobrova@trelleborg.com (zaslání životopisu) nebo osobně.. Pracoviště: Trelleborg bohemia, a.s. - pracoviště, Českých bratří, č.p. 338, 547 01 Náchod 1. Informace: Jana Kobrová, Radka Balcarová, +420 491 447 202,491 447 206,736 746 678. Výroba - Výroba Seřizovači 30 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů OPERÁTOR/-KA CNC STROJŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky., , Požadavky: čtení z výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost., , Zaměstnavatel nabízí: stravování zdarma, možnost služebního čísla zdarma + další benefity., , Kontakt zasláním životopisu na e-mail: helarent.sro@gmail.com. Pracoviště: Helarent s.r.o. - provozovna, Náchodská, č.p. 1504, 549 01 Nové Město nad Metují 1. Informace: Kateřina Vondrová, . Výroba - Výroba Seřizovači 90 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA KONVENČNÍCH FRÉZ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 125 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců), možnost prodloužení nebo doba neurčitá. , Praxe výhodou., Kontakt - paní Martinková Lenka, tel.: 491 403 113, e-mail: eltn@eltn.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na provozovně.. Pracoviště: Nový elton a.s., Náchodská, č.p. 2104, 549 01 Nové Město nad Metují 1. Informace: Lenka Martinková, +420 491 403 113. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 103 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků SKLADNÍK/-ICE na Dohodu o pracovní činnosti - dlouhodobý přivýdělek. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 103 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozor, jedná se o pravidelný přivýdělek na dohodu o pracovní činnosti. Výběrovým kritériem pro přijetí na toto místo je skutečnost, že uchazeč má u jiného zaměstnavatele stálé zaměstnání, které by mu umožnilo vykonávat práci pro naši společnost cca 8 hodin ve 2-3 vybraných dnech v týdnu. Vhodné jako přivýdělek k hlavnímu příjmu, studiu nebo k důchodu. , , Pracovní náplň: správné vychystání a příjem zboží podle výdejek/příjemek; provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu; zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky; související úklidové práce, doplňování zboží, balení paletových zásilek., , Požadavky: min. střední odborné vzdělání, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny., , Zaměstnavatel nabízí: pravidelný přivýdělek na Dohodu o pracovní činnosti na dobu neurčitou; zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti; podnikové stravování od 28,- Kč; komplexní zaškolení, firemní akce, přátelský kolektiv; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké benefity - půjčovna nářadí pro zaměstnance zdarma, zaměstnanecká sleva na firemní produkty, kvalitní dotovaná káva, cenově výhodné občerstvení na pracovišti, parkování pro zaměstnance v areálu firmy a řadu dalších benefitů., , V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte uveďte název pozice.. Pracoviště: Wimex s.r.o., Broumovská, č.p. 72, 547 01 Náchod 1. Informace: Simona Vajsarová, .

Krajská fotbalová I. A třída: TJ Lokomotiva Hradec Králové - FC Spartak Kobylice.