Teplice nad Metují – Červený Kostelec B 2:3
Zasloužené vítězství červenokostelecké rezervy, která byla po celé utkání lepším týmem. Domácí zápas korigovali na konečných 2:3 až pět minut před koncem.
Fakta – branky: Zdeněk Fichtner, Libor Pásler – Ondřej Koval 2, Tomáš Martínek. Rozhodčí: Petr Šolc, David Bárta, Linda Hejzlarová. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Hejtmánkovice – Meziměstí 2:3
Prvních pětadvacet minut jasně patřilo domácím fotbalistům, kteří soupeři prakticky nepůjčili míč a zaslouženě se ujali dvoubrankového vedení. S přibývajícím časem ale začali přebírat iniciativu hosté, domácím viditelně docházely síly a toho Meziměstí využilo. Zápas otočilo a s letošní sezónou se loučí vítězství v Hejtmánkovicích 3:2.
Fakta – branky: Václav Harasevič, David Hušek – Lukáš Hanák 2, Petr Šolc. Rozhodčí: Jan Gieci. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Velichovky – Broumov B 4:4
Oba týmy do utkání vstoupily nekompletní, přesto se servírovala zajímavá podívaná. Hrálo se svižně na obě strany, a první šance na sebe nenechaly dlouho čekat. V 16. min. se hosté dokázali dostat do vedení díky Gajdošovi, ale domácí tým brzy reagoval. O čtyři minuty později se ujala střela Křováka a za dalších šest minut Karel otočil vývoj zápasu. Třetí branku mohl přidat Šolc, ale domácí kapitán trefil jen tyč. I hosté se dostávali do šancí, ale v první půli jim chyběla přesnost, popř. včas zasáhl Hasník v domácí brance. Ve 37. min. se po další pěkné akci prosadil Šolc a zvýšil na 3:1. V závěru první půle mohli domácí přidat čtvrtou branku, ale J. Šubrt trefil jen břevno. I druhý poločas začali lépe hosté, ale Hasník jejich šance likvidoval. V 55. min. se po rychlém výpadu za domácí beky prosadil Schubert a opět to bylo jen o gól. To však platilo jen do 60. minuty. Domácí zahrávali na polovině hřiště trestný kop a stoper Karban poslal míč až do sítě. Jenže ani to hosty nepoložilo a v 66. min. snížil na 4:3 Gajdoš. Další velké šance hostí vychytal Hasník, jenže v 83. min. dobře skrytá střela Rolníka skončila v síti a znamenala končenou podobu výsledku – 4:4.
Fakta – branky: Pavel Karban, Martin Karel, Lubomír Křovák, Vítězslav Šolc – Pavel Gajdoš 2, Jan Rolník, Jan Schubert. Rozhodčí: Marcel Bareš. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 3:1.

Velká Jesenice – Velké Poříčí 2:6
Velice důležité utkání zejména pro hosty se hrálo ve Velké Jesenici. Domácí začali lépe, v 7. min. si po úniku Čermáka hosté dali málem vlastní gól. Z protiútoku však do otevřené obrany mohli skórovat, ale nedali a v 9. min. nastřelili Vítem hlavou tyč. Tentýž hráč ve 12. min. vnikl do pokutového území a pohodlně skóroval – 0:1. Ve 25. min. domácí Kožený z trestného kopu vymetl hostům šibenici a vyrovnal na 1:1. Ve 32. min. Vít opět unikl domácí obraně a přízemní střelou k tyči zajistil Velkému Poříčí znovu vedení – 1:2. Krátce před přestávkou Mikeš z úhlu vystřelil a domácí gólman si srazil míč do sítě. Hned na začátku druhé půle Závada obešel lehce obránce Sedláčka a zvýšil už na 4:1 pro hosty. Tentýž hráč po rohu hlavou upravuje na 5:1. V 65. min. domácí Sedláček dělovkou z dálky protáhl gólmana hostí. O minutu později domácí Čermák snížil na 2:5. Poslední slovo měl hostující Závada, který z malého vápna stanovil konečný stav na 6:2 pro hosty.
Po skončení utkání předal předseda VV OFS Náchod Petr Vítek hostům pohár za vítězství v letošním ročníku Veba Okresního přeboru mužů.
Fakta – branky: Jan Čermák, Martin Kožený – Petr Závada 3, Michal Vít 2, Jiří Dobýval. Rozhodčí: Jakub Vítek, Martin Škoda, Jakub Franěk. ŽK: 0:1. ČK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 1:3.

Náchod B – Machov 6:2
Domácí tým byl po celé utkání lepší, hosté hrozili především z brejků. Výhra rezervy Náchoda je naprosto zasloužená.
Fakta – branky: Lukáš Říha 2, David Hlava 2, Erik Krombholz, Ondřej Vrabec – Tomáš Pich, Jiří Zima. Rozhodčí: Martin Pálka, Michal Tomášů, Lukáš Vlk. ŽK: 1:3. Diváci: 40. Poločas: 2:1.

Babí – Mezilesí 8:3
Na Babí se od úvodní minuty hrál oboustranně útočný a bezstarostný fotbal, v němž se poprvé měnilo skóre už v 11. min., kdy se překvapivě prosadili hosté – 0:1. Favoritovi se podařilo srovnat až ve 25. min. a o pět minut později už zápas otáčí na poločasových 2:1. Také druhý poločas nabídl ofenzivní fotbal, kterému nechyběly ani branky. Ta první přišla už ve 47. min. a další o dvě minuty později. Obě do sítě Mezilesí – 4:1. Další dvě slepené branky si Babí schovalo mezi 55. a 58. minutu (6:1), čtvrt hodiny před koncem Mezilesí koriguje, jenže vzápětí dává Babí sedmý gól – 7:2. Do konce utkání se mění skóre ještě dvakrát, po jedné trefě na každé straně se skóre zastavilo na stavu 8:3.
Fakta – branky: Stanislav David 2, Tomáš Fidler 2, David Hátaš, Aleš Ducháč, Marek Rajsner, Aleš Voborník – Lukáš Nožka, David Švika, David Vaněk. Rozhodčí: Jakub Nymsa, Pavel Fišer, Filip Svoboda. ŽK: 0:0. Diváci: 70. Poločas: 3:1. (vo, mr, dop)