V čele průběžného pořadí se bez větších potíží udržel Vítězslav Šolc starší z Machova, jenž má před svým nejbližším pronásledovatelem Janem Šolcem z Machova náskok devíti bodů. Stejný počet bodů pak ztrácí na vedoucí příčku čtveřice dalších tipérů.

Svůj mírný náskok navýšila v osmém kole soutěže týmů Šrůtkova lípa Machov, která se svému největšímu soupeři, SK Pamir, vzdálila už na dvanáct bodů. Stále je to však rozdíl, který se může během jediného kola změnit.

Na průběžné třetí příčce se mezi družstvy vyhřívá Červenobílá síla. Ta na druhé místo ztrácí už třiatřicet bodů, bodově však Červenobílou sílu dotáhly FC Zlíčko a také Olivětín, jehož hráčům se osmé kolo povedlo.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO 8. KOLE

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
NA0010 Vítězslav Šolc st., Machov 7 105
NA0013 Jan Šolc, Machov 10 96
NA0026 Miroslav Pácalt, Náchod 7 96
NA0027 Vlasta Pácaltová, Kramolna 7 96
NA0012 Petr Šolc, Machov 7 96
NA0031 Jiří Bohanský, Meziměstí 4 96
NA0033 Miloš Kubík, Hronov 10 93
NA0073 Pavel Mráz, Velké Poříčí 7 93
NA0036 Jaroslav Macek, Červený Kostelec 4 93
NA0011 Vítězslav Šolc, Machov 4 93

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
NA0009 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 10 91
NA0022 David Runštuk, Velká Jesenice 13 90
NA0059 Augustin Šála, Police n. Met. 10 90
NA0008 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 90
NA0003 Oldřich Schejbal, Náchod 7 90
NA0004 Viktor Schejbal, Mnichovice 7 90
NA0057 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 7 90
NA0062 Jana Klicperová, Otovice 7 89
NA0032 Milan Řehák, Malý Libotov 7 87
NA0068 Roman Teichmann, Zlíčko 4 87

HET LIGA (21. – 36. místo)
NA0070 Vojta Scholz, Machov 10 85
NA0034 Václav Stránský, Náchod 7 85
NA0074 Josef Kadeřábek, Jaroměř 13 84
NA0075 Věra Kadeřábková, Jaroměř 13 84
NA0001 Vladimír Čejp, Náchod 10 84
NA0060 Tomáš Klicpera, Otovice 7 84
NA0043 Jiří Soukup, Česká Skalice 1 84
NA0044 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 1 84
NA0066 Radek Svatoš, Zlíčko 7 81
NA0049 Radek Ducháč, N. Město n. Met. 4 81
NA0006 Milan Rydlo, N. Město n. Met. 4 81
NA0064 Lukáš Svatoš, Zlíčko 4 81
NA0029 Lenka Rýdlová, Náchod 1 81
NA0028 Aneta Rýdlová, Náchod 1 81
NA0065 Jana Svatošová, Zlíčko 1 81
NA0005 Vladislav Váchal, Náchod 1 81

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA (37. – 48. místo)
NA0025 Pippo Dukla, Náchod 10 78
NA0039 Václav Skořepa, Česká Skalice 10 78
NA0048 Martin Ducháč, N. Město n. Met. 7 78
NA0053 Petr Kylar, Stárkov 7 78
NA0063 Jakub Svatoš, Zlíčko 4 78
NA0020 Lukáš Runštuk, Velká Jesenice 1 78
NA0054 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 7 75
NA0047 Milan Ducháč, N. Město n. Met. 4 75
NA0072 Václav Mráz, Velké Poříčí 1 75
NA0035 Jiří Prokeš, Náchod 1 75
NA0061 Oto Klicpera, Otovice 10 74
NA0015 Jaroslav Kuchař, Náchod 7 73

FORTUNA DIVIZE (49. – 57. místo)
NA0024 Petra Valentová, Náchod 7 72
NA0038 Josef Matha, Olešnice 4 72
NA0037 Jaroslav Mathová, Olešnice 4 72
NA0069 Radek Sedláček, Žďárky 4 72
NA0067 Jiří Zima, Zlíčko 4 72
NA0040 Silvester Polomský, Česká Skalice 7 69
NA0071 Michal Středa, Machov 4 69
NA0076 Monika Prokešová, Náchod 1 69
NA0021 Jan Runštuk, Velká Jesenice 1 69

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (58. – 70. místo)
NA0077 Luboš Pfeiffer st., Červený Kostelec 13 68
NA0045 Martin Černý, N. Město n. Met. 5 68
NA0055 Jiří Krista, Hronov 10 66
NA0018 Petr Drašnar, Václavice 1 66
NA0014 Monika Procházková, Náchod 1 66
NA0058 Jiří Švorčík, Police n. Met. -5 66
NA0082 Jaroslav Čížek, Dubenec 7 64
NA0079 Zdeněk Skořepa, Česká Skalice 10 63
NA0078 Matěj Skořepa, Česká Skalice 10 63
NA0002 Gisela Hlavatá, Náchod 4 60
NA0056 Marie Valchařová, Police n. Met. 1 60
NA0019 Petr Drašnar, Náchod 7 57
NA0023 Sabina Hlavatá, Meziměstí 7 57

GNOL 1. A TŘÍDA (71. – 82. místo)
NA0017 Jaroslav Hylena, Václavice 0 56
NA0081 Tomáš Prokeš, Náchod 1 54
NA0030 Zdeňka Špačková, Náchod 1 54
NA0016 Josef Kotyška, Nový Hrádek 0 49
NA0052 Milan Bitnar, Hronov 4 48
NA0007 Miroslav Hurdálek, Náchod 7 45
NA0042 Martin Štěpánek, N. Město n. Met. 1 33
NA0041 Břetislav Lesk, Česká Skalice 0 9
NA0080 Jakub Labanc, Náchod 0 7
NA0051 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 6
NA0046 Bohumil Voříšek, Provodov-Šonov 0 6
NA0050 Jitka Hylenová, Provodov-Šonov 0 3

POŘADÍ TÝMŮ
Šrůtkova lípa Machov 21 285
SK Pamir 15 273
Červenobílá síla 9 240
FC Zlíčko 15 240
OLIVĚTÍN 18 240
Machouský trempové 18 226
SK ČESKÁ SKALICE 30 204
Dukla 47 21 201
Velké Poříčí 8 174

Výsledky zápasů 8. kola
  1.  Jaroměř – Nový Bydžov 2:4⋌2
  2.  L. Bělohrad – N. Město n. M. 5:0⋌1
  3.  Nový HK – Náchod B 3:6⋌2
  4.  Broumov – Kratonohy B 2:2⋌0
  5.  Velké Poříčí – Solnice 5:0⋌1
  6.  Velichovky – Meziměstí 4:2⋌1
  7.  V. Jesenice – Č. Kostelec B 2:2⋌0
  8.  Babí – Hronov 0:7⋌2
  9.  Božanov – Martínkovice 2:3⋌2
10. Meziměstí B – Rasošky 4:1⋌1
Supertrefa: 56 branek