Rudník – Police n. Met. 6:3 (1:2).

Hosté nezačali v Rudníku šťastně a již od 5. min. prohrávali 0:1. Ve 12. min. pálil hostující Kollert těsně vedle a dvě minuty nato Seidlman vyrovnal na 1:1. Ve 25. min. se vyznamenal v brance Police Kučera a deset minut nato jeho spoluhráč Tauc poslal hosty z penalty do vedení 2:1. Domácí pak měli ještě dvě šance, z jedné dokonce trefili břevno, do kabin se šlo ale za polického vedení 2:1. Druhá půle se však hostům vůbec nevydařila. V 59. min. domácí srovnali na 2:2 a za dalších deset minut to již bylo 5:2. Deset minut před koncem Hauk po rohovém kopu snížil na 3:5, ale v poslední minutě domácí upravili na konečných 6:3.


Branky Police n. M.: Seidlman, Tauc (pen.), Hauk.


Sestava Police n. M.: Kučera – Tauc, Pášma, Hauk, Pataki – Seidlman, D. Kollert, Švorčík, J. Kollert – Ducháč (75. Lávka), Možný (70. Skalický).
Červený Kostelec – Kunčice 2:0 (1:0). Domácí, kterým se ještě rozrostla marodka o zraněného Havlíčka, začali utkání velmi zakřiknutě a po dvojitém nedorozumění v obranných řadách hostující kanonýr Doležal nepřekonal brankáře Macka. Po patnácti minutách se poprvé dostali ke slovu i domácí, ale Jankova střela byla nedůrazná. Ve 24. min. pak kapitán Škoda ideálně uvolnil Lišku, ten si pohrál s hostujícím brankářem Peterkou a poslal domácí do vedení. Branka však nepochopitelně přinesla nervozitu na kopačky domácích, ale hostující útočníci neměli tu správnou střeleckou mušku. Ve druhém poločase se pak hrála oboustranně útočná kopaná, hostující hráči měli dvě brankové příležitosti, bohužel jejich střely končily těsně vedle Mackovy branky. V 61. min. pak Hála ideálně vysunul Kociána a ten nadvakrát propálil hostujícího gólmana Peterku. V samém závěru pak mohl vítězství pojistit Liška, ale v ideální pozici hlavou netrefil branku.


Branky Č. Kostelce: Liška, Kocián.


Sestava Č. Kostelce: Macek – Jan Ryba, Skus, Vejrek (65. Hruška) – Hála, Fiala, Škoda, Hanuš – Kocián, Liška, Janko.