KRAJSKÝ PŘEBOR

Slavia HK – Broumov 3:0
Jan Klicnar, trenér Broumova: „V první půli ještě naše mužstvo stačilo se soupeřem běhat, ale ve druhém poločase se už projevila únava z náročného programu, což se promítlo také do výsledku."

Červený Kostelec – Dobruška 1:0
Petr Zieris, trenér Červeného Kostelce: „Oči bolely, ale důležité jsou body a ty zůstaly doma."

Jaroměř – Nový  Bydžov 1:1
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Zápas se nám herně vůbec nevydařil. Spíše, než se soupeřem, jsme bojovali sami se sebou. Naši hru provázela spousta nepřesností, uchylovali jsme se k nakopávaným míčům, což střední obránci soupeře spolehlivě odvraceli. Musíme se vrátit k poctivému tréninku. To je jediná cesta zpět k herní pohodě."

I. A TŘÍDA

Roudnice – N. Město n. Met. 3:0
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Tým domácích, výborně dirigovaný zkušeným Jirkou Židíkem, nás v prvním poločase jasně přehrával a své akce dvakrát proměnil. Ani náš zlepšený výkon po přestávce nepřinesl zvrat, naopak soupeř v závěru utkání potrestal další chybu v defenzivě třetí trefou."

Police n. Met. – Třebechovice 0:2
Jan Ticháček, sekretář oddílu Police nad Metují: „Fotbal se hraje na branky, které bohužel vstřelili hosté. My jsme si nedokázali ani brankové příležitosti připravit, natož je realizovat."

I. B TŘÍDA

Provodov – Přepychy 4:0
Richard Berger, předseda provodovského oddílu: „Dnes sice bylo vidět, že jsme byli bez čtyř hráčů základních sestavy, přesto jsem se i s těmito absencemi vyrovnali a zaslouženě zvítězili."

Machov – Hronov 2:3
Pavel Martinec, sekretář machovského oddílu: „Podle mého názoru by byla remíza spravedlivější."
Luděk Hanzl, trenér Hronova: „Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy, přesto jsme v prvním poločase byli lepším týmem a zaslouženě jsme vedli 2:0. V poslední vteřině první půle jsme sice inkasovali na 2:1, ale do druhé půle jsme opět vstoupili aktivněji a podařilo se nám zvýšit na 3:1. Machov pak v zoufalém náporu už jen korigoval na konečných 3:2. Z mého pohledu bylo naše vítězství zasloužené." (mr, jl, zm)