Živanice – Náchod 2:0 (1:0)
Hosté odehráli na půdě favorita první poločas hodně bojácně a po půl hodině za to pykali, když sudí nařídil proti Náchodu hodně přísnou penaltu. Z ní se domácí, kteří byli v první půli jasně lepší, ujali vedení 1:0. Náchod se v první půli dostal ke dvěma ohrožením živanické branky. Nejprve ve 33. min. Bohuslav hlavičkuje po Simonově centru vedle a těsně před přestávkou po rychlém protiútoku Simonovu střelu domácí zadáci srážejí mimo tyče.

Do druhé půle vstoupili svěřenci hostujícího trenéra Hromádka o poznání odvážněji, domácí sice byli nadále aktivnějším týmem, Náchod však čas od času naznačil své možnosti. Už ve 49. min. mohl přidat pojistku domácí Gorol, ten však zatřásl jen Balážovým břevnem. Definitivní pojistku tak přidaly Živanice až v 83. min., když rychle rozehrály standardní situaci, za Vrabce si naběhl domácí útočník a jeho centr od brankové čáry přetavil ve druhý živanický gól Novák. Těsně před závěrečným hvizdem se domácí dostali do další vyložené šance, když si kolmici na ofsajdové hraně převzal Kakrda, Baláž ho však vychytal.

Sestava Náchoda: Baláž – Punar, Kábrt, Bohuslav, Moravec – Novotný, Rompotl (46. Vrabec) - Simon, Biederman, Petr (76. Brich) – Vaněček (70. Šulitka).