Z deseti utkání se nakonec odehrála jen polovina a s tou si nejlépe poradila dvojice Martin Černý (Nové Město nad Metují) Václav Skořepa (Česká Skalice).

Kromě toho, že se oba usídlili v popředí průběžného pořadí, tak se rovněž utkali o balení šesti plechovkových piv Gambrinus, na něž má právo každý vítěz kola.

Pro první balení Gambrinusu si může dojet do naší redakce (Hrašeho 13, Náchod) českoskalický VÁCLAV SKOŘEPA (NA0039), který svého novoměstského soka předčil díky lépe tipnuté Supertrefě.

Ti, kteří první kolo nestihli, nemusejí zoufat. I kvůli tomu, že se v prvním kole spousta utkání nesehrála, nejsou bodové zisky nijak nedostižné. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru sud piva Gambrinus. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Novinkou letošního tipování je také soutěž družstev. Spolu se svými rodinnými příslušníky nebo kamarády vytvořte tříčlenný tým, originálně si jej nazvěte a utkejte se s dalšími družstvy. Stačí, abyste na hrací kupon vepsali do zvláštního pole název týmu, který chcete reprezentovat.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1.-2. místo)

NA0045 Martin Černý, N. Město n. Met. 12 12

NA0039 Václav Skořepa, Česká Skalice 12 12

Celkové pořadí najdete ve středečním tištěném vydání Náchodského deníku..

Výsledky zápasů 1. kola

1. Kostelec n. O. - Jaroměř 1:0 1

2. N. Město n. Met. - Náchod 0:3 2

3. Roudnice - Police n. M. odloženo

4. Bílá Třemešná - Náchod B dloženo

5. Provodov - Albrechtice zrušeno

6. České Meziříčí - Velké Poříčí 1:3 2

7. Meziměstí - Hronov 3:3 0

8. Teplice nad Metují - Babí odloženo

9. Machov - Zábrodí 4:0 1

10. Stárkov - Velichovk yodloženo

Supertrefa: 18 branek

DRUŽSTVA

SK Pamir 27 27

Šrůtkova lípa Machov 27 27

Červenobílá síla 27 27

Machouský trempové 27 27

Velké Poříčí 21 21

FC Zlíčko 21 21

Dukla 47 15 15