Provodov – Broumov 0:3 (0:1). Přestože domácí nastoupili proti soupeři, který hraje o dvě třídy výše, na hřišti to bylo znát jen opticky. Provodov si během celého utkání vytvořil daleko více vyložených šancí, trefovali se však pouze favorizovaní hosté. Poprvé to bylo pět minut před přestávkou, kdy z třiceti metrů napřáhl Martin Růžička a trefil se parádně – 0:1. Ve druhém poločase byla hra vyrovnanější, domácí byli blízko k vyrovnání, jednou pomohla Broumovu tyč, podruhé hrající trenér Samko nepropasíroval po skrumáži míč do sítě. V posledních minutách utkání viděl domácí Nejman druhou žlutou kartu a poroučel se předčasně do sprch. Provodov s přibývajícím časem fyzicky odpadl a Broumov ještě dvakrát gólově trestal.

Branky:
Růžička 2, Michálek.
Sestavy – Provodov: Ma. Voborník – Bek, Nejman, Zítko, Malý – Müller, Dřízal, Výborný, Beneš (89. Kráčmer) – Samko (87. Mi. Voborník), Fric. Broumov: Martin – Panny, Mucha, Schubert, Pohl – Otta (46. Michálek), Růžička, Šimon (46. Hušek), Novák – Hanzlík (46. Čihák), Kotyza.

Babí – Nové Město nad Metují 1:5 (0:4). Hosté o svém postupu do dalšího kola rozhodli už v první půli. Přestože měl novoměstský trenér po soustředění v Deštném obavy z únavy svých svěřenců, ti ho mile překvapili. Už v 8. min. se prosadil Koza, po čtvrt hodině hry dával Paďour už na 0:2. To však zdaleka nebylo všechno, ve 23. min. přidal Lichter třetí novoměstský gól a černou pětadvacetiminutovku Babí dokonal čtvrtou trefou Pavel Zelený. Ve zbytku utkání se už duel dohrával, ve druhé půli padl ještě na obou stranách jeden gól.

Sestavy – Babí: Balek – Novotný, Umlauf, Vejprava (46. Fidler), Braha (46. Bořek) – Kozák, Novák, Svoboda, Schrötter – Voborník, Martinec.
Nové Město n. Met.: V. Maur – Lanta, P. Zákravský, Kálmán, Pav. Zelený – Mar. Lichter (46. Mervart), A. Joneš (65. Bauerfeind), Růžička, Valášek – Paďour, Koza.

2. kolo Poháru hejtmana KHK – So 6. 8. od 17.00: Bílá Třemešná – Jaroměř, Mladé Buky – Česká Skalice, Úpice – Červený Kostelec, Nové Město nad Metují – Broumov.