Pikantní souboj nabídne v sobotu o půl šesté utkání ve Velkém Poříčí, kde domácí přivítají Provodov. Hosté po svém sestupu z krajského přeboru nespadli do I. A třídy, ale až do I. B třídy, v níž se budou potkávat právě s ambiciózním Velkým Poříčím.

CENNÝ SKALP

Zatímco ve Velkém Poříčí není role favorita až tak jednoznačná, v utkání Smiřic s Jaroměří jsou karty rozdány jasně. Pokud by totiž svěřenci Miloše Exnara, kteří mimochodem ve středu zvítězili v Trutnově 3:1, ve Smiřicích nevyhráli, bylo by to hodně velké překvapení.

Na zajímavé regionální derby můžete vyrazit v sobotu od půl šesté večer také do Broumova, jemuž se postaví do cesty českoskalická Jiskra. Ambiciózní celek od Rozkoše suverénně postoupil do I. B třídy a svou chuť vrátit se do soutěží, v nichž ještě před pár lety působil, rozhodně neztratil. Favoritem však nebudou hosté ze Skalice, nýbrž domácí, kteří se na jaře marně snažili o záchranu v krajském přeboru.

O půl hodiny později rozehraje své pohárové utkání v Opočně celek z Police nad Metují. Souboj týmů, které ještě na jaře společně nastupovaly v I. B třídě, bude dalším dramatickým pokoukáním.

Nedělní pohárový program se z regionálních celků týká pouze novoměstského MFK, jež zajíždí na hřiště účastníka I. B třídy ze Solnice. Zápas v Solnici má výkop v 17.30 hodin.