Police obrala o body lídra, poslední místo ale neopouští

Náchodsko – Do nedělního programu krajských fotbalových soutěží mužů se z regionálních mužstev zapojili pouze hráči Broumova a Police nad Metují.

29.4.2014

Ilustrační fotoFoto: Vojtěch Podstavek

Broumov – Libčany 1:4 (1:1). Utkání začali lépe domácí. Už ve 2. min. utekl hostující obraně Schubert, ale Libčany se štěstím odvracejí na roh. V 9. min. Schubert centruje do pokutového území, jenže Čihák hlavičkuje vedle. O tři minuty později domácí ostřelovali hostující branku, ale bez úspěchu. Hosté měli první šanci ve 24. min., kdy nebezpečnou hlavičku vyráží domácí gólman Drahorád na roh. O tři minuty později ale už Drahorád po špatném vyběhnutí kapituluje – 0:1. Domácí vyrovnali pět minut před přestávkou, kdy utekl Čihák a srovnal na poločasových 1:1.
Druhý poločas už hosté zcela ovládli. V 58. min. přišel centr z pravé strany a Klouda rozvlnil broumovskou síť podruhé – 1:2. V 67. min. šel jeden z hostujících hráčů z půlky hřiště sám na Drahoráda, z velkého vápna ale střílí nad branku. Mimo tři tyče míří libčanský hráč v dobré šanci také v 84. minutě. O dvě minuty později utekl broumovské obraně Jiřík a dává už na 1:3. Tentýž hráč pak uzavírá gólový účet zápasu, když v nastaveném čase upravuje na konečných 1:4.

Police nad Metují – Vysoká nad Labem 1:1 (0:0). Do zápasu vstoupili domácí aktivně, vytvořili si územní převahu a měli i dvě brankové příležitosti. V první se ocitl Čermák, jehož dobrou střelu z dvaceti metrů hostující brankář vytěsnil mimo své tyče. O pět minut později se ve vyložené šanci ocitl Jandík, jeho pokus o lob však brankář Vysoké přečetl a nenechal se zaskočit. Hosté si v první půli nevytvořili žádné brankové příležitosti, hrozili jen z brejků, které ale polická obrana eliminovala.
Vstup do druhého poločasu se domácím nepovedl a po jediném zaváhání v obranné činnosti šli hosté ve 49. min. do vedení, když Hejzlar proměnil svůj únik ve vedoucí gól. Zbytek zápasu se odehrál za neustálého tlaku domácích, kteří bušili do sevřeného valu lídra z Vysoké. Domácím se podařilo šťastně vyrovnat v 66. min. po špatném zákroku hostujícího brankáře, kterému vypadl míč a do prázdné branky jej dorazil Pataki. Poslední čtvrt hodina byla ve znamení zdrcujícího náporu domácích. Ti se snažili dostat hosty pod tlak, to se jim také podařilo, ale jejich centrované míče ze strany byly buď nepřesné, nebo chyběl důraz v zakončení. V 90. min. mohlo naopak udeřit na druhé straně, kdy hosté nebezpečně po standardní situaci hlavičkovali a domácí podržel gólman Kučera.
Sestava Police nad Metují: Kučera – Řezníček, Šnábl, Kudláček, Hauschke – Seidlman (69. Kollert), Pataki (87. Bergman), Mucha, Čermák – Hauk, Jandík.

29.4.2014 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

JULIUS BUDAJ se narodil 10. října 2017 ve 22.50 hodin. Jeho míry byly 2620 gramů a 46 centimetrů. Šťastní rodiče Barbora Budajová a Julius Samo jsou z Náchoda.
11

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.