Provodov – Police nad Metují B 7:0 (0:0). Police přijela s defenzivní taktikou a už od úvodní minuty se pouze bránila. Provodov se postupem času dostával do obrovského tlaku, ale bohužel pro něj dvakrát v první půli po střelách Kuneše a Eimera skončil míč na břevně. V dalších výborných šancích se ocitli Khun, Vrabec a opět Eimer, ale stále bez gólového vyjádření. Ve 38. min. byl v další vyložené šanci domácí Khun, ale stejně jako jeho spoluhráči selhal.
Do druhého poločasu vlétli domácí jako uragán a hned ve 46. min. protrhl střeleckou smůlu Kuneš – 1:0. Na 2:0 zvyšoval v 50. min. krásnou ranou z 25 metrů Pařízek. Tato trefa hosty definitivně srazila do kolen. O pět minut později prošel přes tři obránce i brankáře Khun a zavěsil – 3:0. Časomíra ukrojila v Provodově dalších pět minut, když Khun dával čtvrtý domácí gól. Po přeskupení řad a krásné akci Vrabce dával na 5:0 střídající Macek. Šestý provodovský úspěch měl na svědomí tentýž hráč, který v 84. minutě nezaváhal tváří v tvář polickému brankáři Kláskovi – 6:0. Na konečných 7:0 upravoval v 90. minutě opět Khun.
Sestavy – Provodov: Swaczyna – Malý (74. Kováč), Pfeifer, Bek (60. Samko), Zelený (25. Bensch) – Kuneš, Pařízek (63. Macek), Müller, Vrabec – Eimer, Khun. Police nad Metují B: Klásek – Bergman, Hejnyš, Lorenc, Sivak – Průša, Tauc, Hovorka, Hlávka (20. Klimeš) – Klapkovský, D. Kollert. (mr)