České Meziříčí – Velké Poříčí 2:1 (1:0). Hosté začali trochu ustrašeně, což domácím usnadnilo situaci a vytvořili si mírný tlak. Z něj vyplynuly dvě standardní situace, které však branku Strelce neohrozily. V 17. min. se nechal u postranní čáry obejít hostující obránce Lucovič, následovaly centr a přesná hlavička – 1:0. Krátce nato zahrával na druhé straně trestný kop Samek. Po následném závaru byl v pokutovém území sražen Závada, penalta se však nepískala. Za jednobrankového vedení se pak odcházelo i do kabin.

Do druhé části udělal hostující trenér v sestavě několik přesunů. Velké Poříčí si postupně vytvořilo tlak, který vyústil v 65. min. Po přímém kopu přišla přihrávka Muchy na Závadu, ten sklepl na Šimka, jenž přesnou střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. Hosté následně diktovali tempo hry, to jim vydrželo až do 87. min. To zaváhala celá hostující obrana, následně pomohlo domácím i štěstí, když se k nim dostal odražený míč a lobem uzavřeli na konečných 2:1.

Branka Velkého Poříčí: Šimek.

Sestava Velkého Poříčí: Strelec – Lucovič, Šnajdr, Hána, Mucha – Korec, Šimek, Stodola, Novák (60. Jílek) – Samko, Závada.
Teplice nad Metují – Ohnišov 0:4 (0:0). Soupeř byl od úvodních minut lepší a v prvním poločase domácí jasně přehrával. Tlak Ohnišova vyústil také v solidní šance, po jedné orazítkovali břevno Oubrechtovy branky, dvě dobré šance Oubrecht výborně kryl a ve dvou zase zklamali sami hosté. Domácí si během první půle vytvořili jedinou šanci, ale přetažený rohový kop nedokázali vtěstnat mezi tři tyče.
Ve druhé půli trochu domácí zamíchali se sestavou a hra se zlepšila. Pak ale přišla 48. min., po souboji zústali ležet na trávníku hráči obou mužstev, domácí míč zakopli, aby mohlo dojít k ošetření. Místo následného odevzdání míče však hosté nakopli balon přímo na branku a ujali se vedení 1:0. Tento gól domácí naprosto zmrazil a během dalších pěti minut po krásných akcích Ohnišova inkasovali hned dvakrát – 0:3. Definitivní tečku za utkáním udělali hosté v 81. min., kdy parádní ranou z pětadvaceti metrů uzavřeli na konečných 0:4.
Sestava Teplic nad Metují: Oubrecht – Novotný, Žižka, Brandejs (38. Tarhanič), Lorenc – Jílek, Skuřenský, Řeháček, Veselík – D. Kalaš, Fejfar (60. Mazura).
Babí – Častolovice 1:3 (0:3). Utkání na Babí slibovalo zajímavý duel, neboť šlo o střetnutí dvou týmů, mezi kterými byl rozdíl pouhých dvou bodů.
První půle však vyzněla jasně pro hostující fotbalisty z Častolovic, kteří svou rychlostí řádně větrali domácí defenzivu. Z první branky se Častolovice radovaly již ve 14. minutě, ve 27. minutě přidali hosté druhý úspěch a deset minut nato to bylo již 0:3. Za tohoto stavu také obě mužstva odcházela do kabin.

Domácí se probudili až po změně stran, kdy zase naopak oni diktovali tempo hry. Babí si oproti první půli vytvořilo ve druhé části několik vyložených šancí, ty však pokryl výtečně chytající brankář Častolovic. Domácí fotbalisté se ale přece jen dočkali, v 56. minutě se k trestnému kopu postavil Martin Goca a snížil na 1:3. Ve zbytku utkání měli domácí mírný tlak, z něj však již víc vytěžit nedokázali.

Branka Babí: Goca.

Sestava Babí: Malík – Fetter (80. Novák), Stříbrný, Kácovský, Ducháč – Hejzlar, David, Goca, Kratěna – Flaška, Fiedler.