OKRESNÍ PŘEBOR MUŹI:
1. Hanzl Marek So Zábrodí 26
2. Čermák Jan So V. Jesenice 16
3. Sedláček Petr So V. Jesenice 16
4. Schreiber Pavel So Stárkov 15
5. Hypšman Daniel So Božanov 13
6. Macúš Martin Loko Meziměstí 12
7. Kubín Martin Sp. Police n.M. B 11
8. Martinec Josef Sp. Police n.M. B 11
9. Svatoš Radek Ji Veba Machov 11
10. Pražák Lubomír Loko Meziměstí 10
11. Šulitka Jiří So Stárkov 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽI:
1. Vogel Petr So Otovice 21
2. Lehotský Jiří Ji Martínkovice 19
3. Bohanský Jiří So Heřmánkovice 17
4. Botoš David Velká Ves 17
5. Vojtěch Aleš Ji Martínkovice 15
6. Florián Zdeněk Sl. Teplice n. M. B 11
7. Novák Jakub TJ V. Poříčí B 11
8. Skuřenský Zdeněk Sl. Teplice n. M. B 11
9. Vejrych Jaromír So Otovice 11
10. Krejčí Jan So Ruprechtice 10
11. Nigrín Jiří So Otovice 10

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST:
1. Martin Vojtěch Ji Veba Machov 35
2. Berger Patrik AFK Hronov 18
3. Šváb Michal Ji Veba Machov 14
4. Tichý Marek Ji Veba Machov 11
5. Knittel Petr Ji Veba Machov 10
6. Scholz Vojtěch Ji Veba Machov 8
7. Listoň Marek AFK Hronov 7
8. Gross Jiří AFK Hronov 6
9. Holan Robert AFK Hronov 6
10. Macek Petr AFK Hronov 6
11. Lecnar Lukáš Ji Veba Machov 5
12. Řehák Jiří AFK Hronov 5

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI:
1. Scholz Vojtěch Ji Veba Machov 45
2. Vítek Daniel N. Město n.M. B 22
3. Srubjan Pavel N. Město n.M. B 21
4. Scholz Tomáš Ji Veba Machov 14
5. Kosina Pavel Ji Martínkovice 12
6. Hubka Lukáš Ji Veba Machov 11
7. Drechsel Petr Ji Martínkovice 10
8. Tuček Michal N. Město n.M. B 9
9. Hlaváček Jan Sp. Police n.M. 8
10. Hronovský Marek N. Město n.M. B 8
11. Gavelek Jan Sp. Police n.M. 7
12. Hrubeš Zdeněk Ji Martínkovice 7
13. Městecký Michal Sl. Teplice n. M. 7
14. Pasker Milan Sp. Police n.M. 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. PŘÍPRAVKA:
1. Hanel Stanislav FK Náchod B 24
2. Klečák Marek FK Náchod B 16
3. Šanovec Petr N. Město n.M.B 16
4. Schärfer David FK Náchod B 14
5. Štelzig Sebastian FK Náchod B 13
6. Blahota Martin FK Náchod B 11
7. Gavelek Ondřej Sp. Police n.M. 8
8. Routek Miroslav FK Náchod B 8
9. Vik David FK Náchod B 8
10. Hepnar Daniel Sp. Police n.M. 7
11. Soukup Jan FK Náchod B 7
12. Červený Filip Meziměstí/Teplice 5
13. Holý Lukáš N. Město n.M.B 5
14. Pavel Tomáš Sp. Police n.M. 5

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. PŘÍPRAVKY:
1. Petřík Jakub N. Město n.M.B 42
2. Kretschmer Dominik Meziměstí/Tep. 32
3. Valeš Jáchym Meziměstí/Tep. 27
4. Nejman Josef N. Město n.M.B 20
5. Řezníček Jan N. Město n.M.B 20
6. Jahoda Matěj FK Náchod B 17
7. Vítková Pavlína N. Město n.M.B 15
8. Vrátný Lukáš FK Náchod B 14
9. Kretschmer Denis Meziměstí/Tep. 11
10. Horák Josef N. Město n.M.B 9
11. Kaválek Daniel FK Náchod B 9
12. Zelinka Lukáš FK Náchod B 9
13. Lhotský Michal N. Město n.M.B 8
14. Řeháček Tomáš Meziměstí/Teplice 8

FUTSAL FIFA OP sk. SEVER:
1. Vejrek Martin Olešnice 38
2. Gross Martin V. Dřevíč 36
3. Zelený Petr Žďárky A 28
4. Kružík Lukáš Žďárky B 26
5. Osoba Petr Vernéřovice 24
6. Špaček Miloslav Zbečník B 22
7. Svatoš Radek Žďárky B 21
8. Kulda Jan Olešnice 20
9. Pavlíček Josef Zbečník A 18
10. Lelek Libor V. Dřevíč 17
11. Bašta Zdeněk Zbečník A 16
12. Havel Michal Zbečník B 15
13. Nosek Martin Zbečník A 15

FUTSAL FIFA OP sk. JIH:
1. Sapižák Vladimír Skršice - Tošov 35
2. Bielik Pavel Opočno 29
3. Jakubec Martin Vamberk 21
4. Páral Radim Vamberk 21
5. Petr Miloslav Dobruška 19
6. Michl Miloš Ř. Lhota B 14
7. Fabián Jan Jasenná 11
8. Plíška Jan Jasenná 11
9. David Tibor Skršice - Tošov 9
10. Moravec Pavel Jasenná 9
11. Regner Jan Ř. Lhota B 9

FUTSAL FIFA HORSKÁ LIGA:
1. Pultar Filip Havrda Č. Č. 25
2. Erben Jakub Reál Č. Čermná 23
3. Ptáček Jaromír Starci Lipí 21
4. Punar Jiří Havrda Č. Č. 21
5. Saidl Roman Triker Borová 18
6. Forman Martin Reál Č. Čermná 15
7. Horník Ladislav Starci Lipí 14
8. Kozák Daniel Starci Lipí 14
9. Hentzel Josef Havrda Č.Č. 13
10. Krombholz Kurt Havrda Č.Č. 13
11. Školník Luděk Triker Borová 13
12. Tláskal Radek Střelci Lipí 13