Provodov – V. Poříčí 0:1 (0:1)
Mladý domácí tým začal s respektem, po chvíli však vystrčil růžky a dvakrát nebezpečně zahrozil. Poté se hra přesunula do středu pole a čekalo se na chyby. Tu první udělali domácí, když faulovali na hranici šestnáctky, odkud se hostující Dudek nemýlil – 0:1. Ve druhé půli diktovali tempo hry domácí, ale jejich platonická převaha k vyrovnání nevedla. Na stavu nic nezměnil ani Posnar, který v nastaveném čase obehrál i brankáře hostí, ale branku přestřelil.
Lubomír Vik, předseda Sokola Provodov: „Mrzí mě, že se od řídících orgánů začíná soutěž na úrovni okresu znevažovat a vracíme se o nějakých dvacet let zpátky. Ještě v loňském ročníku byli na zápas delegováni všichni tři rozhodčí, ale když jsem si letos přečetl povýšení rozhodčích do kraje, bylo mi jasné, že to dopadne, tak, jak to dnes je. Ani na jeden zápas přeboru nebyl delegován více než jeden rozhodčí, a to ještě nezačala okresní soutěž.“
Fakta – branky: Petr Dudek. Rozhodčí: Josef Panny. ŽK: 1:3. Diváků 100.Martínkovice – Police B 2:1 (2:0)
Překvapení se zrodilo v Martínkovicích, kde domácí zdolali polickou rezervu. Domácí fotbalisté dali základ svému vítězství dvěma góly v první půli, po změně stran už hosté pouze korigovali na konečných 2:1.
Fakta – branky: Jiří Lehotský, Vratislav Vaněk – Hejnyš. Rozhodčí: Miroslav Tesárek. ŽK: 1:2. Diváků 30.


Hejtmánk. – Božanov 3:0 (1:0)
Domácí fotbalisté byli v tomto utkání výrazně lepší, svého soupeře prakticky po celé utkání k ničemu nepustili, tři body tak zaslouženě zůstaly v Hejtmánkovicích.
Fakta – branky: Gago 2, Felkl. Rozhodčí: Luděk Hanzl. ŽK: 0:0. Diváků 87.


Zábrodí – Machov 1:1 (1:1)
V Zábrodí došlo ke střetu dvou týmů, jejichž vzájemné zápasy mají vždy zajímavý náboj. Oba týmy nezklamaly ani tentokrát, první branku vstřelili v nepřesném zápase domácí, za hosty srovnal krok Šula. Ke třem bodům měli nakonec blíže hráči Zábrodí, ti však deset minut před koncem neproměnili pokutový kop. Ve vyhecovaném utkání nakonec došlo na dělbu bodů.
Fakta – branky: nehlášeno – Šula. Rozhodčí: Josef Panny. ŽK: 0:0. Diváků 50.


Meziměstí – V. Jesenice 1:4 (1:1)
Favorit soutěže z Velké Jesenice zajížděl o víkendu do Meziměstí, kde s ním domácí v první půli drželi krok. O osudu utkání rozhodla až druhá půle, kterou hostující fotbalisté vyhráli 3:0. Velká Jesenice tak spolu s Teplicemi nad Metují zatím ve dvou odehraných kolech nezaváhaly.
Fakta – branky: Tomáš Hamáček – Jan Čermák, Miloš Vojtas, Petr Sedláček. Rozhodčí: Michal Vaníček. ŽK: 0:0. Diváků 50.


Teplice n. M. – Mezileší 6:1 (3:0)
Předehráno v úterý 21. srpna.
Fakta – branky: Louda, Otto, Šubrt, Bittnar, Zdeněk Skuřenský, Fejfar – nehlášeno. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Jiří Prokeš, Zdeněk Samko. ŽK: 1:1. Diváků 98.