Velké Poříčí – Hronov 1:2 (0:0). Po opatrném úvodu, kdy se hrálo od vápna k vápnu, se první osmělili domácí, ale střela Hentzela šla nad. Krátce nato zahrávali hosté trestný kop, ten skončil na zdi a následná střela zase nad. V 15. min. se do další slibné šance tlačili Hronovší, hostujícímu hráči, ale v rozhodující chvíli uskočil míč a zakončení z úhlu již bylo nepřesné. Ve zbytku první půle měli domácí mírný tlak, ale až na střelu Samka nic nevymysleli.
Pět minut po změně stran centroval domácí Jílek, ale Závada minul. V 55. min. to zkoušel opět domácí Samko, ale ani on neuspěl. Uspěli naopak po hodině hry hosté, kteří po šikovně rozehraném trestném kopu do strany se nadvakrát prosadili – 0:1. Domácí hned nato přeskupili řady a zvýšili ofenzivní úsilí. Výsledkem byla po Samkově rohu hlavička Donáta, kterou na brankové čáře vyhlavičkoval obránce Hronova. Hosté se hned nato dostali do brejku tří na jednoho, který s přehledem zužitkovali – 0:2. Domácí Poříčí v závěru zmobilizovalo síly, obránce Šnajdr se uvolňoval v pokutovém území Hronova, byl sražen a nařízenou penaltu proměnil Závada – 1:2. Závěrečný tlak domácích fotbalistů z Velkého Poříčí již připomínal spíš křeč.
Branky: Nosek 2 – Závada (pen.)


Sestavy – Velké Poříčí: Wihan – Donát, Hána, Jílek, Mucha – Korec (80. Krombholz), Šimek (45. Novák), Hentzel, Stodola (75. Šnajdr) – Samko, Závada. Hronov: Lokvenc – Kubeš, Nosek, Valášek, Ansorge – Bašta, Polomský, Michal Vít, Puraš (85. Pohl) – Marek Vít, Valtera.