V pátek26.listopaduod 17.30 hodin se na umělé trávě v Náchodě utká FK Náchod s družstvem bývalých hráčů Náchoda ročníku 1991 a několika ročníku 1992. Jedná se o mladá hráče, kteří v přípravkovém věku hrávali vyrovnané partie i s ligovými týmy a hlavně v mladších a starších žácích vždy obsadili první místo, díky čemuž postoupili z kraje až do žákovské extraligy.

V současnosti jsou skoro všichni na přestup či hostování v jiných týmech. Nejvýše hrají stabilně III. ligu Jan Pázler (SK Slavia Praha B), který v posledním podzimním kole nejvyšší domácí soutěže, Gambrinus ligy, hrál už za slávistické áčko proti Mladé Boleslavi. Dalším třetiligistou je v Hlavici Jan Novotný, v několika zápasech nastoupil za jabloneckou rezervu Simon. Brankář Vojtěch Kulovaný se vrátil po dlouhém zranění do béčka Sparty Praha. Divizi hrají v Hradci Králové za tamní béčko Zelený se Schwarzem, Kořínek pak působí ve Dvoře Králové nad Labem.

Všichni příznivci kopané jsou tak zváni v dnešním podvečeru na umělou trávu do Bělovsi na fotbalovou rozlučku s rokem 2010. (do)