Hronov – Černíkovice 0:6 (0:3).

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří si vytvořili v úvodních třiceti minutách územní převahu. Již v 5. minutě ohrozil branku Polomský, ale jeho střelu vyrazil brankář na roh, pokteré nedokázali dorazil míč do branky Puraš a Bašta. V 10. minutě se dostal do slibné šance Marek Vít, ale zaváhal a z protiútoku se ocitli v šanci hosté, brankář domácích ale zachránil. V 23. minutě se ocitl ve výborné příležitosti po individuální akci Bašta, brankář jeho střelu vyrazil na roh. O minutu později se do další vyložené příležitosti dostal Marek Vít, ale jeho střela hlavou skončila těsně vedle tyče. To však bylo na dlouhou dobu ze strany domácích vše. Během 35. až 40. minuty domácí třikrát inkasovali a za tohoto stavu odcházeli také do kabin.


Do druhého poločasu mužstvo Hronova nastoupilo s odhodláním alespoň zkorigovat výsledek, ale opak byl pravdou. V rozmezí mezi 51. a 55. minutou opět dvakrát udeřili hosté a stav již byl 0:5. Domácí se dostali ještě do dvou vyloženách příležitostí a to Markem Vítem a Polomským, ale ani čestnou branku se jim nepodařilo vsítit. V závěru utkání hosté stanovili konečný výsledek na hrozivých 0:6.


Sestava AFK Hronov: Macek – Kubeš (88. Lokvenc), Valášek, Rubeš, Ansorge – Bašta, Klabník, Polomský, Michal Vít – Puraš (58. Divíšek), Marek Vít