Hlušice - Provodov 2:0 (1:0). Utkání na půdě zachraňujících se Hlušic nezačalo pro hosty špatně. Už v první minutě vstřelili branku, která jim ale nebyla kvůli spornému ofsajdu uznána. Poté se hra vyrovnala a přesunula mezi obě šestnáctky. Aktivní Provodov si v první půli vytvořil ještě jednu tutovku, ve které ale Novák netrefil branku. Domácí se vyhoupli do sedla díky hostujícímu zaváhání v závěru poločasu. Po malé domů musel zatáhnout za záchranou brzdu provodovský gólman a domácí šli pět minut před přestávkou po proměněné penaltě do vedení.

Do druhé půle vstoupil Provodov sebevědomě, předváděl pohledný kombinační fotbal a dostával domácí pod obrovský tlak. Vytvořil si několik vyložených příležitostí, dvakrát selhali v koncovce Novák s Benschem, další tutovky neproměnili ani Fric s Chytrým. Domácí vsadili ve druhé půli na rychlé brejky, po jednom z nich nastřelili břevno a po dalším v 88. min. zvýšili na 2:0. Hned v další minutě dostali hosté možnost pokutového kopu, který ale neproměnili. Na jaře u počtvrté! V nastaveném čase si hosté vypracovali ještě dvě gólové příležitosti, v sobotu ale Provodovu gól přán nebyl.

Sestava Provodova: Voborník - Čtvrtečka, Zítko (55. Fric), Dudek (68. Bek), Malý (80. Tylš) Mityska, Výborný, Müller, Chytrý - Bensch, Novák.