Dvůr Králové B - Česká Skalice 3:0 (2:0). O záchranu bojující Skalice si překvapení na půdě favorita nepřipsala. Domácí poprvé potvrdili své tabulkové postavení už v 17. min., kdy šli do jednogólového náskoku. Ten ještě po půl hodině hry rozmnožili na poločasový rozdíl dvou tref. Druhá půle přinesla už pouze jeden gól, a to opět do českoskalické sítě.

Sestava České Skalice: Frinta - Zelený, Goll, Tolda, M. Novák (57. Železov) Suchánek, Židík, Diviš, Krčil (75. Chmelík) Voráček, Sedláček.

Police nad Metují - Lhota pod Libčany 1:2 (0:2). Prvních dvacet minut nenasvědčovalo tomu, že proti sobě hrají týmy z opačných pólů tabulky. Domácí byli nebezpečnější, jenže opět spálili tři tutovky. A tak po jedenácti minutách udeřilo na druhé straně 0:1. Blízko k vyrovnání byli domácí ve 25. min., kdy Skalický po vyložené šanci nastřelil břevno. Přišel tedy opět trest. Ze standardní situace ze 35 metrů prudkou ranou k tyči, která před brankářem skočila, hosté zvýšili ve 32. min. na poločasových 2:0.

Druhý půle byla v úvodu vyrovnaná, ale s přibývajícím časem si domácí vytvořili převahu. V 72. min. dali Poličtí kontaktní gól Haukem. Poté neproměnili brejk hosté a mohli za to pykat. V 89. min. po centru Klapkovského z voleje zakončoval Šorfa, jeho střelu ale brankář zlikvidoval.

Sestava Police nad Metují: Kučera - Pášma, Kudláček, Pavlů, Kollert - Pataki (72. Hečko), Ansorge (62. Šorfa), Klapkovský, Skalický (65.Seidlman) Hauk, Hauschke (35. Šnábl).

Další výsledky: Kratonohy - Broumov 6:1, Libčany - Slavia HK 1:0, Dobruška - Nový HK 0:2, Týniště - Jičín 3:1, Olympia HK - Nový Bydžov B 2:1, L. Bělohrad - Rychnov 3:2.

Červený Kostelec - Chlumec nad Cidlinou 4:1 (2:0). Domácí nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, i přesto slavili celkem pohodové vítězství. K tomu domácí nasměroval už ve 21. min. Bárta, který využil nacvičený signál po rohovém kopu. Po půl hodině hry prchl chlumecké obraně Čáp a bylo to 2:0.

Po změně stran se obraz hry nezměnil, domácí měli pevně utkání ve svých rukou a jejich třetí branku přidal v 53. min. z pokutového kopu D. Hlava. Pak sice hostující Pilař snížil, poslední slovo měl ale střídající Trudič, který čtvrt hodiny před koncem uzavřel na konečných 4:1.

Sestava Červeného Kostelce: Macek - Škoda, Bárta, Kovačík (83. Scholz), Janko - D. Hlava, Koval, L. Hlava (80. Hála), Čáp (68. Trudič) Hypius, Vlček.

Jaroměř - Kostelec nad Orlicí 0:0. Po nevýrazné úvodní desetiminutovce získala Jaroměř převahu. Ve 26. min. vysunul Michálek za obranu Škodu, ten zvolil střelu, ale minul branku. Ve 31. min. vypálil z dálky kostelecký Tichý. Klofanda na jeho ránu k tyči dosáhl. Ve 44. min. se po Michálkově přihrávce uvolnil ve vápně Rejchrt, ale z deseti metrů mířil vedle.

Hned v začátku druhé půli hlavičkoval Kučera po Böhmově centru nad. V 51. min. zacentroval zprava kostelecký Mašek, na centr si ideálně naběhl Bína, ale hlavou poslal míč rovněž nad. Jaroměři se nedařilo udržet míč a Kostelec útočil. V 70. min. vybojoval Škoda míč, s Holubem šel do odkryté obrany, ale sám před brankářem trefil tyč. V závěru utkání vrhla Jaroměř všechny síly do útoku, vítězný gól se jí ale vstřelit nepodařilo.

Sestava Jaroměře: Klofanda - Hrobský, Svoboda, Hofman, Horák - Rejchrt (46. Kučera), Brožek, Michálek, Böhm - Holub, Škoda.

Další výsledky: Kunčice - Přepychy 2:1, Černilov - Vrchlabí 4:2, Roudnice - Hořice 0:2, Doudleby - Ohnišov 1:1, Předměřice - Třebechovice 2:0.

Babí - Černíkovice 2:2 (0:0). Domácí předvedli divákům nejlepší výkon jara. Prvních dvacet minut patřilo Babí, které si vytvořilo dvě gólové šance, Roztočil ani Schrötter ale příznivce nepotěšili. Zahanbit se nenechali ani hosté, rovněž oni ale ve své tutovce neuspěli. Ve zbytku poločasu se útoky přelévaly na obě strany, obrany však převyšovaly útoky.

Po rozhárané desetiminutovce v úvodu druhé části se v 54. min. nádherně trefil domácí Kozák 1:0. Vedení ale Babí udrželo jen osm minut, to hostující Vik neméně pohlednou ranou vyrovnal 1:1. V 65. min. šli hosté do deseti a od té doby mělo Babí viditelnou převahu. Domácí se v těchto chvílích prezentovali líbivým fotbalem, který vyšperkovali v 71. min. akcí po ose Perger, Svoboda a Roztočil, když posledně jmenovaný uklidil míč k tyči. Domácí byli pány na hřišti, a to až do 88. min., kdy laxností a nedůrazem neuhlídali standardku Černíkovic, po níž hosté vstřelili vyrovnávací gól.

Sestava Babí: J. Balek - Novák, Fidler, Ducháč, Umlauf - Kozák (55. Svoboda), Perger, Hátaš (46. V Balek), Schrötter - Martinec, Roztočil.

Provodov - Častolovice 0:1 (0:0). Od začátku měli domácí více ze hry, tlačil se do soupeřova vápna a v 17. min. spálil jejich první vyloženou šanci Müller. Hosté v první půli hrozili spíše po standardních situacích, které domácí bez problémů ubránili. Ve 37. min. spálil další gólovou šanci Provodova Fric.

Po změně stran držely častěji míč na kopačkách Častolovice a Provodov se dostával do šancí spíše po brejcích. V 65. min. ale přišel neskutečný zkrat domácího Frice, po němž byl vyloučen a domácí dohrávali o deseti. Hosté v závěru mačkali a ve čtvrté minutě nastavení využili zaváhání domácí obrany a rozhodli o svém vítězství.

Sestava Provodova: Voborník - Zítko, Výborný, Kováč (85. Bek), Chytrý - Mityska, Pařízek, Müller, Novák - Fric, Bensch.

Další výsledky: Nové Město n. Met. - Hlušice 13:0, Lokomotiva HK - Deštné 2:1, České Meziříčí - Borohrádek 3:2, Vysoká n. Lab. - Opočno 4:0, Probluz - Malšovice 0:3.