I. A TŘÍDA

Police nad Metují – Černilov 1:0 (0:0). Od první minuty se v Polici hrálo vyrovnané utkání s náznaky šancí na obou stranách. Na domácích bylo vidět, že chtějí v posledním utkání sezony zvítězit, a to se jim nakonec také podařilo. V 86. min. Seidlman vysunul Klapkovského, ten se prosmýkl mezi černilovskými beky a lobem překonal hostujícího brankáře – 1:0.
Sestava Police nad Metují: Kučera – Pášma, Šnábl, Kollert, Pavlů – Hejnyš, Seidlman, Bergman, Kalaš – Schubert, Klapkovský.

I. B TŘÍDA

Provodov – Borohrádek 6:3 (1:1). Za příjemného počasí se v Provodově hrál spíše pouťový fotbal. Na obou stranách šance střídala šanci, a tak bezbrankový stav příliš dlouho nevydržel. V 10. min. otevřel účet utkání krásnou ranou do šibenice Kuneš – 1:0. Hned po rozehrání ale hosté využili nesoustředěnosti Provodovských a po dvaceti vteřinách bylo opět srovnáno – 1:1. Ve zbytku první půle pokračoval oboustranný festival neproměněných šancí.
Krátce po začátku druhé půle se opět přihlásil ke slovu domácí Kuneš, který upravoval na 2:1. Jenže za dalších pět minut bylo po chybě v zadních řadách Provodova opět srovnáno – 2:2. V 52. min. se blýskl krásnou akcí Eimer, ve vápně však byl stažen, a tak následoval pokutový kop. K němu se postavil sám postižený a poslal domácí potřetí do vedení – 3:2. Za další dvě minuty to byl znovu s chutí hrající Eimer, který přidal po samostatné akci čtvrtý gól – 4:2. V 62. min. se dostali ke slovu hosté a z penalty snížili na 4:3. Čtvrt hodiny před koncem obešel Macek tři hráče soupeře včetně gólmana a zvyšoval na 5:3. V 81. min. výborně potáhl míč po pravé straně střídající Müller a předložil ho na zlatém podnosu Eimerovi, který dovršil hattrick – 6:3. V nastaveném čase dostali hosté další výhodu penalty, tu ale gólman Swaczyna bravurně vytáhl.
Sestava Provodova: Swaczyna – Malý, Pfeifer, Bek (74. Simon), Zelený – Pařízek, Kuneš, Vrabec, Macek – Bensch (58. Müller), Eimer. (mr)