Po sobotní vysoké výhře Velkého Poříčí uspěli o den později také fotbalisté České Skalice i Provodova.

Albrechtice – Provodov 4:6

V Albrechticích bylo k vidění hodně vyhrocené utkání, v němž domácí balancovali na hranici regulérnosti. Hosté se nechali touto hrou strhnout a navíc nezachytili začátek utkání, v němž šli domácí v 16. minutě do vedení – 1:0. Provodov se probudil až po dvaceti minutách a třemi góly Davida Hlavy otočil skóre na poločasových 1:3.

Do druhé půle vstoupil Provodov hodně lehkovážně a hned za to ve 47. minutě pykal – 2:3. Provodov opět nahodil motory a nejprve Nožkou ve 49. minutě, a poté gólem Kuru odskočil v 58. minutě na 2:5. Domácí to však nezabalili a dvěma trefami v rozmezí 61. a 67. minuty snížili na 4:5. Ve zbytku utkání se Provodov strachoval o výsledek, pečeť na jeho vítězství dal až v nastaveném čase z pokutového kopu D. Hlava – 4:6. „Jestli budeme hrát takto neukázněně, tak za to budeme dříve nebo později těžce pykat,“ zlobil se po utkání hostující trenér Petr Dudek.

Sestava Provodova: Fähnrich – Khun, Goll, Punar, Kratěna – Kuru, Dudek (65. Samko), Vrabec, Bogusz – Nožka, Hlava.

Česká Skalice – Vamberk 4:1

Domácí před týdnem vysoko vyhráli v Malšovicích a pohodu si přenesli i do úvodu zápasu s Vamberkem.

Z něj uběhly pouze dvě minuty a domácí už po brance Sedláčka vedli 1:0. Vamberk však na začátku třetí desetiminutovky zápasu vyrovnal, jenže ve 25. minutě vrátil České Skalici vedení kanonýr Valeš – 2:1.

Odpor Vamberka pak definitivně zlomil v 52. minutě svou druhou brankou Sedláček, a na konečných 4:1 zvyšoval dvacet minuty před koncem Koza.

Sestava České Skalice: Jakl – Koza, Berger (84. Resler), Vik, Kožený – Šrajbr (78. Novák), Voráček, Hanel, Novotný (46. Panenka) – Valeš (63. Hánl), Sedláček (87. Mertlík).

V. Poříčí – Č. Meziříčí 7:0

V úvodu měli dvě příležitosti hosté, v obou případech postupovali z úhlu sami na branku, jenže nedali. A po půl hodině za to pykali. Ve 31. minutě zatáhl míč Pařízek, přihrál na penaltu Sonovi, a ten nezaváhal – 1:0. Pět minut před přestávkou byl brankář hostů krátký na přímý kop Hubky – 2:0. O dvě minuty později se blýskl samostatnou akcí Danihel a levačkou poslal míč přesně k tyči – 3:0. Na poločasových 4:0 upravil těsně před odchodem do kabin po akci Sona kanonýr Dobýval.

Úvodní čtvrt hodinu druhé půle domácí prospali, přesto mohli v 50. minutě opět skórovat. Po akci Hurdálka dostali možnost pokutového kopu, ten však Hubka neproměnil. V 58. minutě hosté nastřelili z voleje břevno poříčské branky. Skóre se tak opět měnilo na druhé straně. V 72. minutě šel sám na branku Dobýval, jeho pokus brankář vyrazil jen ke Goisovi, jenž zvýšil na 5:0. Čtvrt hodiny před koncem se znovu trefil Dobýval, který si pěkně zpracoval míč, obešel dva soupeře a Meziříčí zpíval tenisový kanár – 6:0. Účet gólově úrodného zápasu podtrhl v 86. minutě po krásné akci Danihel – 7:0.

Sestava Velkého Poříčí: Vacho – O. Lokvenc, Kuneš, Fišer, Novák – Hurdálek (69. Gois), Hubka, Danihel, Pařízek (46. Hanzl) – Son (54. Vít), Dobýval.