Rezerva Města míří za postupem

Náchodsko - Další mistrovská utkání měli o víkendu na programu fotbaloví muži v okresní soutěži, dorost ve spojeném okresním přeboru Náchodska a Rychnovska a starší žáci v okresním přeboru.

28.4.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Okresní soutěž – muži:

Teplice n. M. B – Ruprechtice 2:0
Fakta – branky: Tomáš Řeháček, Filip Bitnar. Rozhodčí: Jakub Svoboda, Pavel Vítek. ŽK: 0:1. Diváků: 53. Poločas: 0:0.

Otovice – Velká Ves 3:2
Fakta – branky: Petr Motyčák, Kamil Štěpán, Rostislav Fabián – David Botoš, Petr Horváth. Rozhodčí: Luděk Hanzl. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 2:1.

Zábrodí – V. Poříčí B 1:1
Fakta – branky: Karel Novák – Arnošt Klíma. Rozhodčí: Jiří Prokeš, Pavel Vítek. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 0:1.

N. Město B – Heřmánkovice 2:1
Fakta – branky: Václav Krátký, Pecina – Martin Záleský. Rozhodčí: Jitka Látrová. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Poločas: 2:3.

Okresní přebor – dorost:

Doudleby n. O. – Hronov 1:2
Fakta – branky: Patrik Kudláček – Tomáš Thér, Daniel Fiala. Rozhodčí: Zdeněk Kerhat. ŽK: 2:1. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

1.FC Rokytnice – Police n. M. 5:2
Fakta – branky: Havlíček 2, Bellan, Kunc, Trejtnar – David Hauschke, Tomáš Sádovský. Rozhodčí: Miroslav Nedvídek. ŽK: 4:1. Diváků: 30. Poločas: 2:1.

Častolovice – Borohrádek 5:1
Fakta – branky: Jan Zemaník 2, David Marek 2, Martin Hejhal – Karel Voříšek. Rozhodčí: Tomáš Matuška. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 2:0.

Javornice – Voděrady 7:0
Fakta – branky: Martin Šrefl 2, Josef Kovaříček 2, Jaroslav Resl, Michal Plašil, Patrik Blažo. Rozhodčí: Jindřich Freichtinger. ŽK: 0:0. Diváků: 40. Poločas: 2:0.

Teplice n. M. – Přepychy 1:2
Fakta – branky: nehlášeny. Rozhodčí: Michal Vaníček. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 0:1.
Okresní přebor – st. žáci:

Machov – Police n. M. 1:7
Fakta – branky: Jiří Štantejský – Libor Průša 2, Garek, David Kaněra, Daniel Hofman. Rozhodčí: Miroslav Tesárek. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 0:4.

V. Poříčí – Martínkovice 1:2
Fakta – branky: Jakub Venclík – Marek Jordánek, Adamu Haluška. Rozhodčí: Jakub Vítek. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

Hejtmánkovice – Stárkov
Hosté se k utkání nedostavili v úředním čase

28.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

STEJNĚ jako v loňském roce se nepoběží do Náchoda po hlavní silnici, ale po cyklostezce.

Z Hronova do Náchod se poběží po šedesáté

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.

Češi v cizině se k volebním urnám nehrnou

Náchodsko - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky začínají dnes úderem 14. hodiny.

Nahodil Náchod konečně motory?

Náchodsko - Až v pátém kole se dočkali premiérového vítězství v letošním ročníku Krajské ligy mužů hokejisté Náchoda. O překvapení se pak postaral Hronov, který zvítězil na horkém ledě Nové Paky. Bez vstřeleného gólu a bez bodů se naopak vraceli z Třebechovic hokejisté Jaroměře.

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena

Náchod - Ve čtvrtek krátce před 14. hodinou došlo v Náchodě na Pražské, nedaleko mlýna, k tragické nehodě. Jednaosmdesátiletá žena, která se snažila přejít silnici v rekonstrukci, skončila pod koly kamionu. Vážným zraněním na místě podlehla.