Rezerva Města míří za postupem

Náchodsko - Další mistrovská utkání měli o víkendu na programu fotbaloví muži v okresní soutěži, dorost ve spojeném okresním přeboru Náchodska a Rychnovska a starší žáci v okresním přeboru.

28.4.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Okresní soutěž – muži:

Teplice n. M. B – Ruprechtice 2:0
Fakta – branky: Tomáš Řeháček, Filip Bitnar. Rozhodčí: Jakub Svoboda, Pavel Vítek. ŽK: 0:1. Diváků: 53. Poločas: 0:0.

Otovice – Velká Ves 3:2
Fakta – branky: Petr Motyčák, Kamil Štěpán, Rostislav Fabián – David Botoš, Petr Horváth. Rozhodčí: Luděk Hanzl. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 2:1.

Zábrodí – V. Poříčí B 1:1
Fakta – branky: Karel Novák – Arnošt Klíma. Rozhodčí: Jiří Prokeš, Pavel Vítek. ŽK: 2:4. Diváků: 50. Poločas: 0:1.

N. Město B – Heřmánkovice 2:1
Fakta – branky: Václav Krátký, Pecina – Martin Záleský. Rozhodčí: Jitka Látrová. ŽK: 2:3. Diváků: 40. Poločas: 2:3.

Okresní přebor – dorost:

Doudleby n. O. – Hronov 1:2
Fakta – branky: Patrik Kudláček – Tomáš Thér, Daniel Fiala. Rozhodčí: Zdeněk Kerhat. ŽK: 2:1. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

1.FC Rokytnice – Police n. M. 5:2
Fakta – branky: Havlíček 2, Bellan, Kunc, Trejtnar – David Hauschke, Tomáš Sádovský. Rozhodčí: Miroslav Nedvídek. ŽK: 4:1. Diváků: 30. Poločas: 2:1.

Častolovice – Borohrádek 5:1
Fakta – branky: Jan Zemaník 2, David Marek 2, Martin Hejhal – Karel Voříšek. Rozhodčí: Tomáš Matuška. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 2:0.

Javornice – Voděrady 7:0
Fakta – branky: Martin Šrefl 2, Josef Kovaříček 2, Jaroslav Resl, Michal Plašil, Patrik Blažo. Rozhodčí: Jindřich Freichtinger. ŽK: 0:0. Diváků: 40. Poločas: 2:0.

Teplice n. M. – Přepychy 1:2
Fakta – branky: nehlášeny. Rozhodčí: Michal Vaníček. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 0:1.
Okresní přebor – st. žáci:

Machov – Police n. M. 1:7
Fakta – branky: Jiří Štantejský – Libor Průša 2, Garek, David Kaněra, Daniel Hofman. Rozhodčí: Miroslav Tesárek. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 0:4.

V. Poříčí – Martínkovice 1:2
Fakta – branky: Jakub Venclík – Marek Jordánek, Adamu Haluška. Rozhodčí: Jakub Vítek. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

Hejtmánkovice – Stárkov
Hosté se k utkání nedostavili v úředním čase

28.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Traktorista a obsluha 23 000 Kč Traktoristé a obsluha zemědělských strojů TRAKTORISTA/-KA - OPRAVÁŘ/-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Do trvalého pracovního poměru přijmeme traktoristu/traktoristku s praxí v zemědělství. Oprávnění k řízení traktoru podmínkou. Obsluha traktoru Case 110, baličky Krone na kulaté balíky, baličky se do folie a nového přepravníku na balíky, JCB. Místo výkonu práce Velichovky. Odměňování motivační dle pracovních výsledků. Zázemí silné společnosti, příspěvek na závodní stravování, týden dovolené navíc, dotované stravování., Bližší informace k pracovní náplni na tel.: 727 964 087.. Pracoviště: Karsit holding, s.r.o. - hotel k-triumf velichovky, Hustířanská, č.p. 209, 552 11 Velichovky. Informace: Zdena Pasáková, +420 727 964 087. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 18 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních RECEPČNÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Směnnost: dvousměnný provoz (denní a noční směny)., Požadavky: spolehlivost, schopnost samostatné práce, komunikativnost, příjemné a reprezentativní vystupování, znalost min. AJ, práce na PC., Kontakt - paní Drašnarová Iva, tel.: 608 268 914, e-mail: recepce@hotel-beranek.com (zaslání životopisu).. Pracoviště: Hotel zlatý beránek s.r.o. - pracoviště, Masarykovo náměstí, č.p. 74, 547 01 Náchod 1. Informace: Iva Drašnarová, +420 608 268 914. Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 18 500 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách ZÁSTUPCE/-KYNĚ MANAŽERA/-KY PRODEJNY MASO - UZENINY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. , , Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy., , Požadavky: min. vzdělání vyučení, základní znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, výhodou zkušenosti s vedením kolektivu. , , Zaměstnavatel nabízí: stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy, dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení (nevyučené v oboru zaměstnavatel zaučí), přátelský kolektiv. , , Kontakt - sl. Kubíková Simona, tel.: 734 761 361, e-mail: kubikova@musp.cz (zaslání životopisu).. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s. - pracoviště česká skalice, třída T. G. Masaryka, č.p. 864, 552 03 Česká Skalice. Informace: Simona Kubíková, +420 734 761 361. Doprava a logistika - Řidič - rozvoz stravy 16 000 Kč Hledáme zájemce o pozici řidič - rozvoz stravy po areálu nemocnice.

Poslepovaná jedenáctka moc šancí v Meziříčí nedostala

ZASLOUŽENÝ bod navíc si z Nového Města nad Metují odvezli fotbalisté Černilova (v tmavém).

Jedno fotbalové derby bylo strhující, druhé pak nudné

Vítězem pátého kola je Petr Drašnar

Náchod – Vítězem pátého kola TIP ligy Náchodského deníku se stal Petr Drašnar z Náchoda.

-

Po hvězdách minulosti dorazí hvězdy budoucnosti

Náchod - Minulý týden se na fotbalovém pažitu v Bělovsi představily v benefičním utkání fotbalové hvězdy let minulých, už zítra se můžete přijít podívat na možné hvězdy české kopané let příštích.