Dolany – Machov 0:0
V Dolanech se od úvodu hrál pohledný, svižný fotbal. První stoprocentní šanci domácích zahodil Kroka, když z malého vápna přestřelil branku. Na druhé straně neproměnili hosté penaltu. Do poločasu se obě mužstva předháněla v zahazování šancí. Po přestávce se obraz hry nezměnil a když v 88. min. Cipra neproměnil penaltu i na domácí straně, zrodila se spravedlivá remíza. Za zmínku stojí i bezchybné výkony obou brankářů.
Fakta – rozhodčí: Michal Vaníček – Štěpán Prušinovský. Diváci: 40.

Broumov B – Velichovky 6:2
Domácí fotbalisté zlomili odpor Velichovek už v prvním poločase. Po čtvrt hodině hry otevírá skóre utkání Horváth, který za další čtvrt hodinu přidává i svou druhou trefu v utkání. Další dvě branky si domácí schovali až na závěr poločasu. Na 3:0 zvyšuje ve 42. min. Bitnar a těsně před odchodem do kabin přidává čtvrtou trefu Mantel. Po změně stran domácí polevili a hned po třech minutách je trestá Karel – 4:1. Broumov se ale včas vzpamatoval a v 55. min. přidává Beranem pátý gól – 5:1. Na tenisových 6:1 zvyšuje čtvrt hodiny před koncem svou druhou trefou zápasu opět Bitnar. Na konečných 6:2 korigují hosté Dyrcem dvě minuty před koncem zápasu.
Fakta – branky: 15. a 31. Petr Horváth, 42. a 75. Tomáš Bitnar, 44. Dominik Mantel, 55. Lukáš Beran – 48. Martin Karel, 88. Petr Dyrc. Rozhodčí: Jakub Franěk. Diváci: 100. Poločas: 4:0.

Jaroměř B – Velké Poříčí B 6:1
Utkání začalo gólovou šancí ve 33. sekundě. Hostující hráč naštěstí pro domácí s přehozením Kořena přehodil i domácí branku. Na první branku se čekalo do 8. min., kdy si zády k brance zpracoval přihrávku Železova Seifert a z otočky prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. V 15. min. zvonila v rozmezí půl minuty dvakrát konstrukce branky po střelách Železova a Beneše. Ve 24. min. byl v blízkosti pokutového území faulován Seifert. Míč si postavil Böhm a brankář Máslo lovil míč z branky podruhé – 2:0. Ve 30. min. sklidil potlesk přítomných opět Böhm, a to za gesto fair play. Poté, co hlavní rozhodčí mylně odpískal ruku obránce Svatoše, odevzdal míč z přímého kopu soupeři. Těsně před odchodem do kabin neodhadl Kořen dlouhý výkop Másla a Lanta měl snadnou úlohu – 2:1. Hned po změně stran posílá domácí Vít do křídla míč na Častvaje a z následného centru protrhl střeleckou smůlu Železov – 3:1. Dalšího gólu se Jaroměřští dočkali v 71. min., kdy po krásné akci Seiferta se Železovem měl před poloprázdnou brankou snadnou úlohu Vít – 4:1. O dvě minuty později se navíc prosadil „angličanem" Valášek – 5:1. Gólový účet zápasu uzavřel v 76. min. svou druhou brankou v zápase Böhm – 6:1.
Fakta – branky: 8. Miroslav Seifert, 25. a 75. Lukáš Böhm, 49. Pavel Železov, 71. Tomáš Vít, 73. Daniel Valášek – 44. Kryštof Lanta. Rozhodčí: Jakub Vítek – Michal Tomášů, Lukáš Tůma. Diváci: 25. Poločas: 2:1.

Meziměstí – Babí 4:3
Meziměstí před týdnem v Machově inkasovalo hned v úvodní minutě a toho se chtělo doma vyvarovat. To se také podařilo a naopak už ve 4. min. samo udeřilo, když Hanákem otevírá skóre zápasu – 1:0. Vedení však vydrželo domácím jen tři minuty, neboť Schrötter vyrovnává na 1:1. Domácí si však ještě v 9. min. berou vedení zpět a opět to bylo zásluhou Hanáka – 2:1. Po půl hodině hry navíc přidává Smrček gól na 3:1, jenže o čtyři minuty později upravuje hostující Liška na poločasových 3:2. V 63. min. se navíc podařilo hostům z Babí vyrovnat na 3:3. Po inkasované brance Meziměstí ožilo, převzalo iniciativu, vytvářelo si šance, jenže je neproměňovalo. To se domácím povedlo až v 66. min., kdy se Šolc trefil z trestného kopu přesně do šibenice – 4:3. V posledních deseti minutách hrálo Babí vabank, mělo tlak, vyrovnat ale už nestihlo.
Fakta – branky: 4. a 9. Lukáš Hanák, 31. Pavel Smrček, 66. Petr Šolc – 7. Michal Schrötter, 35. Petr Liška, 63. Tomáš Fidler. Rozhodčí: Martin Pálka – Marek Klečák. Diváci: 90. Poločas: 3:2.

Teplice nad Metují – Mezilesí 2:2
Domácí se zatím trápí a předvedli to i proti Mezilesí. To navíc šlo překvapivě v 19. min. do vedení, z něj se ale hosté radovali jen dvě minuty, kdy se prosadil domácí Žižka. Teplice navíc těsně před odchodem do kabin přidávají druhou branku a otáčejí stav na 2:1. Ve druhé půli měli domácí výrazně více ze hry, jenže po hodině hry hosté srovnávají Lazorkou na konečných 2:2. „My bohužel dokážeme inkasovat z neuvěřitelných situací. Navíc máme po čtyřech kolech šestnáct obdržených branek, což je strašně moc. Proti Mezilesí jsme sice měli více ze hry, jenže nám chybí klid ve finální fázi," vrací se k utkání domácí hrající trenér Dušan Kalaš, kterému se navíc nelíbil ani zvláštní metr sudích. „Zarážející je loajalita rozhodčích vůči svému kolegovi Nožkovi, který je schopen udělat za zápas několik zákroků na žlutou, možná i červenou kartu, a obejde se to prakticky bez potrestání. U nás dostal žlutou kartu až v samotném závěru, ale měl minimálně žlutou dostat už mnohem, mnohem dříve."
Fakta – branky: 21. Jan Žižka, 45. Zdeněk Fichtner – 19. Lukáš Nožka, 60. Janoš Lazorka. Rozhodčí: Martin Škoda – Sebastian Štelzig. Diváci: 65. Poločas: 2:1.

Česká Skalice – Hejtmánkovice 2:5
Domácí začali utkání dobře a chvíli to vypadalo, že by mohli Hejtmánkovice připravit o první letošní body. Svou převahu Skalice brankově zužitkovala v 19. min., kdy se trefil Polomský. Domácí však absolutně nezvládli závěr první půle, v níž se dvakrát během dvou minut prosadil Vlastimil Čihák a otáčí zápas na 1:2. Skalice se z hrubek ze závěru první půle nepoučila a při vstupu do druhého poločasu vytvořila krátce po sobě další dvě minely, které hosté opět trestají – 1:4. Domácí Hánl sice ještě výsledek mírní, jenže poslední slovo mají hosté, kteří v 77. min. upravují na konečných 2:5.
Fakta – branky: 19. Josef Polomský, 57. Jiří Hánl – 44. a 45. Vlastimil Čihák, 51. Jiří Franc, 58. Daniel Prokeš, 77. David Hušek. Rozhodčí: David Bárta – Pavel Jirásek, Martin Škoda. Diváci: 46. Poločas: 1:2.

Velká Jesenice – Červený Kostelec B 1:3
V oboustranně kvalitním a řízném utkání byli hosté šťastnějším týmem. Domácí sehráli více než vyrovnanou partii s dosavadním lídrem přeboru a jen neproměňování vyložených šancí je stálo body. Definitivu zajistil hostům až deset minut před koncem svou brankou Svoboda. Zápasu by možná více slušela remíza.
Fakta – branky: 27. Libor Macek – 10. Dominik Vejman, 45. David Hála z pen., 80. Jakub Svoboda. Rozhodčí: Michal Tomášů – Michal Vaníček, Lukáš Vlk. Diváci: 70. Poločas: 1:2. (vo, mr, dop)

1. Č. Kostelec B 4 4 0 0 22:5 12
2. Hejtmánkovice 4 4 0 0 20:7 12
3. Jaroměř B 4 4 0 0 19:9 12
4. V. Jesenice 4 2 0 2 5:4 6
5. Meziměstí 4 2 0 2 11:13 6
6. Broumov B 4 2 0 2 11:13 6
7. Dolany 4 1 2 1 8:9 5
8. Machov 4 1 2 1 8:10 5