Po podzimu druhý tým Votrok krajského přeboru mužů na úvod zimní přípravné fáze porazil 1:0 Třebechovice, následně remizoval 4:4 s Holicemi, aby o uplynulém víkendu podlehl divizní pardubické rezervě.

Pardubice B – Jaroměř 3:0

Úvod zápasu patřil Jaroměři, vedení se ale paradoxně ujali domácí, a to po rychlé akci ze strany – 1:0. Opařená Jaroměř inkasovala za chvíli znovu, když se po rohu trefil krásně a nechytatelně hlavou na zadní tyč domácí hráč – 2:0. Do konce poločasu se pak hrál vyrovnaný fotbal, ovšem bez vážnějších šancí před oběma vápny. Výjimkou byla chycená penalta Ondráčkem ve 41. minutě, který tak napravil svou hrubou chybu v rozehrávce, jež penaltě předcházela.

Po změně stran převzala taktovku hry opět Jaroměř, která byla lepším týmem, ovšem nedokázala se prosadit gólově. To se naopak povedlo pardubické rezervě, která z ojedinělého brejku zvýšila na 3:0. Jaroměř neskládala zbraně, snažila se dát alespoň čestný gól, ale to se jí nakonec nepodařilo.

I přes relativně vysokou prohru sehrála s divizní rezervou druholigových Pardubic vyrovnané a herně povedené utkání.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: „Herně jsme dnešní zápas zvládli velmi dobře a byli jsme v tomto směru Pardubicím více než vyrovnaným soupeřem. Největším prostorem pro naše zlepšení je finální fáze.“

Sestava Jaroměře: Ondráček – Heidler, Michálek, Holub – Valášek (60. Németh), Panenka (46. Čenovský), Horák (40. Müller), Knap – Németh (46. Jirásek), Kilevník, Častvaj.