KRAJSKÝ PŘEBOR

Nové Město nad Metují – Libčany 1:0
Jan Hubka, trenér Nového Města nad Metují: „Výsledek utkání neodpovídá průběhu zápasu, hosté si určitě nezasloužili odjíždět bez bodů. Náš výkon nebyl dobrý a za body můžeme děkovat jen štěstí a brankáři."

Červený Kostelec – Lázně Bělohrad 5:4
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Za první poločas jsme zvítězili zaslouženě. Ve druhé půli jsme si už za stavu 4:1 mysleli, že to máme v kapse, jenže hosté zde podali velmi dobrý výkon a nakonec jsme se strachovali o výsledek."

Jaroměř – Chlumec nad Cidlinou 2:1
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Dnešní tři body jsou z kategorie ubojovaných, herně nám zápas nevyšel podle našich představ. Hodně dlouho jsme se otřepávali z velmi rychle obdržené branky. Bohužel jsme měli jenom krátkou pasáž v první půli, kdy jsme zcela kontrolovali hru. Chlumec se představil jako velmi houževnatý soupeř, který do posledních chvil sahal po remíze.

Broumov – Kratonohy 0:5
Miroslav Harasevič, trenér Broumova: „Bohužel nás před zápasem postihla nějaká viróza, takže jsme přišli o čtyři hráče základu, což se projevilo. Nebyli jsme schopni se s tím vyrovnat a navíc jsme narazil na velmi kvalitního soupeře, a na můj vkus jsme dnes udělali moc chyb, které soupeř dokázal potrestat. Nevěšíme ale hlavy, a jedeme dál. Za týden hrajeme v Bydžova a pokusíme se tam nějaké body urvat."

I. A TŘÍDA

Sobotka – Provodov 0:0
Richard Berger, asistent provodovského trenéra: „Dnes jsme vytěžili z minima maximum.V největší šanci jsme se ocitli v 91. minutě, ale perfektně zasáhl domácí gólman a skóre se neměnilo. Pro domácí by to byla krutá prohra, protože byli po celý zápas lepší. Našim klukům patří dík za bojovnost, když jsme po vyloučení kapitána Ondry Nejmana dohrávali posledních třicet minut o deseti. Opět nás podržel gólman Swaczyna."

I. B TŘÍDA

Miletín – Hronov 5:1
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „O utkání nerozhodla nedisciplinovanost hráčů, ale arogance hlavního rozhodčího, který udělil dvě červené karty za běžné fauly. Přitom i v deseti hráčích jsme dokázali vyrovnat a vytvořit si další šance. Pokud se podíváme do kolonky domácích, nenajdeme zde ani jedno napomenutí a ani po zákroku, kdy hráč s krví zůstal ležet na zemi. Tak je to jasné snad každému…"

Jaroměř B – Lípa nad Orlicí 1:2
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Celý zápas jsme byli lepší a hosty jsme zatlačili na jejich polovinu, ale to bylo vše. Brankově totálně bezzubí, a proto nemůžeme vyhrát. Super výkon rozhodčích."

Police nad Metují – Kopidlno 5:5
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Hosté hráli jednoduše ze zabezpečené obrany a na rychlé brejky, které naší obraně dělaly velké problémy. Sice se naši hráči snažili a aspoň dotáhli špatně se vyvíjející zápas do penalt, ale doplatili jsme na velice chaotickou hru v obranné činnosti." (mr, jl, dop)