Od skončení podzimní části už nějaký čas uběhl, skončil s posledním zápasem provodovským fotbalistům i tréninkový proces?
Určitě ne. Jezdili jsme do Náchoda na umělou trávu, tam to ale přestali vyhrnovat, takže v současné době v podstatě klukům začalo volno.

Jak dlouho jejich volno potrvá?
Začátkem ledna bychom chtěli začít s přípravou, rádi opět využijeme jak umělou trávu v Bělovsi, tak i házenkářskou halu.

Dozná kádr před jarem nějakých změn?
Z Náchoda by k nám měl přijít Výborný, nějaká další jména jsou ještě v jednání. Rádi bychom také udrželi Valeše, ale Skalice chce, aby se zapojil do jejich přípravy, takže uvidíme.

A co trenér Samko…?
(smích)… to by nejdříve musel zhubnout.

Když bychom se měli ještě vrátit k podzimu, s dvanáctou příčkou asi přílišná spokojenost nevládne?
To máte pravdu. Nespokojenost vládne hlavně s přístupem hráčů k tréninkům i k zápasům, na našich výsledcích se podepsal i fakt, že jsme ani jedno utkání neodehráli v kompletní sestavě.

V průběhu podzimu došlo na změnu trenéra, k týmu přišel Zdeněk Samko, zabral tento tah?
Já si myslím, že určitě, tréninková morálka se zvedla a podařilo se nám udělat i body. Naším problémem jsou ale utkání venku, kde máme bilanci sedm zápasů a sedm porážek. My prostě vyjedeme za Provodov už 2:0 prohráváme.

Plánuje Provodov účast v nějakém zimním turnaji?
Rádi bychom. Náchod má něco připravovat pro týmy z B-třídy, takže do něho jsme předběžně přihlášeni. Pokud by to nevyšlo, přesto bychom rádi před začátkem jara odehráli nějakých sedm přípravných zápasů.