Rozdílný vstup divizního dorostu

Náchod - Velmi rozdílně vstoupili do nové sezony divizní dorostenci FK Náchod–Deštné. Zatímco mladší dorost jasně dominoval, starší si v domácí premiéře připsal porážku. Mladší svému soupeři nastříleli půl tucet branek, starší nepředvedli to, na co mají.

22.8.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Petr Bláha

Starší dorost: FK Náchod-Deštné – Dvůr Králové 0:3 (0:1). Vstup do soutěže se Náchodským vůbec nevyvedl. Ač do Náchoda zavítal nováček divize C, počínal si zde velice zkušeně. Domácím vázla kombinace a dopouštěli se velkého množství chyb v obranné fázi. Už v první půli soupeře nechali svou nedůsledností ve středu pole jít třikrát samotného na brankáře. Naštěstí Královédvorští šance neproměnili. To se jim povedlo až na konci prvního poločasu.

Druhý poločas byla patrná snaha domácích utkání zvrátit, ale další chyby a nedůraz v útočné fázi je poslal do kolen.
Martin Vrabec, trenér Náchoda: „Utkání se mi velice těžce hodnotí. Pečlivě jsme se na soupeře připravovali, ale hráči vůbec nepředvedli to, na co mají. Hráli jsme hluboko pod své možnosti a soupeře jsme u nás štědře pohostili!“

Sestava Náchoda: Pecka – Poláček, Výborný, Mucha, Tolda – Müller (80. Železov), Pařízek, Arkeles (60. Šlapka), Smrček (75. Šváb) - Zinke (75. Zeman), Martínek.

Mladší dorost: FK Náchod – Deštné – Dvůr Králové 6:2. Mladší dorost měl o poznání povedenější vstup do sezony, když svého soupeře doslova rozebral a zvítězil rozdílem čtyř branek.

22.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
Provoz na pěší zóně Kamenice
se bude regulovat sloupkem

Provoz na pěší zóně Kamenice se bude regulovat sloupkem

Otevření nového useku D11 u Hradce Králové

Dálnice zadarmo? Ministerstvo může rozhodnout v příštím roce

Náchod - Když se čtyřiačtyřicetiletý muž z Náchoda svým Oplem Corsa vracel o půl jedné v noci domů, zastavila ho jen kousek před cílem policejní hlídka pořádkové policie.

Obrat v zápase režíroval Klesl

Náchod - Prvoligoví házenkáři Náchoda zvládli další klíčový podzimní zápas, když na domácí palubovce přehráli Zlín.

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

Náchodsko - Suverénním vítězem 9. kola se stal JOSEF JIRÁSEK z Horní Radechové, který zariskoval a to mu vyneslo výborných 16 plusových bodů.