Provodov – Nové Město nad Metují 0:5 (0:4). Vše podstatné se v Provodově událo už v prvním poločase, domácí sice drželi bezbrankovou remízu s favoritem téměř půl hodiny, ale pak zcela odpadli. Vedoucí gól hostů vstřelil ve 29. minutě Valášek, na uklidňujících 0:2 dával o sedm minut později Starý a na tříbrankový rozdíl zvyšoval pět minut před přestávkou Darebník. Těsně před odchodem do kabin pak upravoval na poločasových 0:4 Srubjan. Druhý poločas přinesl už pouze jediný gól, který vstřelil v 83. minutě opět hostující Srubjan.

Sestavy – Provodov: Šplíchal – Dudek, Výborný, Kováč, Zelený (65. Zítko) – Bensch, Pařízek, Müller, Malý (46. Beneš) – Bek, Eimer. Nové Město nad Metují: Štěp – Darebník, Filip Joneš, Vítek, Pavel Zelený (46. Vávra) – Koza (60. Lanta), Růžička, Valášek (46. Adam Lelek), Tuček – Starý, Srubjan.
V dalším pohárovém kole čeká fotbalisty Nového Města nad Metují soupeř z Broumova, Červený Kostelec si zahraje se Žacléřem, který vyřadil favorizovanou Úpici. Zápasy jsou na programu o prvním srpnovém víkendu.