RSCM Rozkoš – SK Bystřian Kunčice 1:2 (1:1). V dresu domácích mladších dorostenců nastoupila řada žáků. Rozkoši se zcela rozpadla obrana, když nastoupil pouze jeden klasický obránce. „Někteří kluci jsou ještě na dovolených, někteří se nezapojili do přípravy,“ postesknul si trenér Jiří Novák. Přesto se na Žižkově kopci odehrál vyrovnaný zápas. V prvním poločase se trefil vždy jeden hráč na každé straně. Za domácí skóroval Roman Špalda a za hosty Jakub Slánský.


Po změně stran se i nadále hra přelévala mezi oběma brankami. Šanci na bodový zisk RSCM dlouhou dobu držel výtečný brankář Dan Franc, který k východočeskému moři zamířil na hostování z Náchoda. Hosté těžili z fyzických dispozic dvojice hráčů, z nichž Marek Šulc strhnul vedení na jejich stranu. Domácí se snažili o vyrovnání, obrana Kunčic však odolala. V závěru už oběma týmům docházely síly, takže se na výsledku 1:2 nic nezměnilo. Utkání by slušela spíš remíza.


Branka RSCM: Roman Špelda.
Sestava RSCM: Daniel Franc – Marcel Bareš, Lukáš Malina, Filip Khol, David Hátaš, Lukáš Hadvich, Pavel Jelen, Štefan Fandel, Martin Kožený, Tomáš Marek, Roman Špelda. Střídali: Jaromíř Bartoš a Miloš Frinta.