Hořice – Červený Kostelec 1:3
Lídr soutěže rozhodně neměl v Hořicích na růžích ustláno. Favorit se sice zásluhou L. Hlavy dostal ve 37. min. do vedení, jenže domácí Pour krátce před poločasem srovnal na 1:1. Ve druhé půli se dlouho hrála otevřená partie, v níž se mohlo stát cokoliv. Rozhodnutí přišlo až v 83. min., kdy zápas zlomil hostující Bárta. Na konečných 1:3 upravoval v 89. min. střídající Svoboda.

Provodov – Slavia HK 1:4
První půle patřila hostům, kteří se už po čtvrt hodině hry ujali vedení. Slavia měla i další šance, jenže je i díky dobře chytajícímu Voborníkovi neproměnila. Po změně stran domácí zjednodušili hru a po krásné akci Fiedlera s Khunem v 57. min. srovnali – 1:1. V 75. min. mohli domácí dokonce strhnout vedení na svou stranu, jenže ve stoprocentní šanci selhal Nožka a z protiútoku zlomil domácím vaz Derner – 1:2. O dvě minuty později navíc pohřbil veškeré provodovské naděje Dostál – 1:3. Na konečných 1:4 zvyšoval pět minut před koncem Brázda.

Jaroměř – Rychnov nad Kněžnou 2:4
Hned v 1. min. přišla rychlá akce domácích, kdy Klouček nacentroval před branku na Čenovského a ten hlavou skóroval – 1:0. Jaroměř měla i nadále více ze hry, jenže ve 14. min. přišla z ničeho nic vyrovnávací branka. Hosté odkopli míč dopředu, tam byl rychlonohý Valášek, který dokázal přehodit Ondráčka – 1:1. V 18. min. přišel další rychlý brejk hostů, křížný míč na Počtýnského a ukázkový volej – 1:2. Ještě hůře pak pro domácí bylo ve 37. min., kdy odražený míč vrátil do sítě domácích Pups – 1:3. Ve 43. min. přišla hrubka v obraně hostů a krásné sólo Čenovského – 2:3. Do druhé půle vlétli domácí jako uragán a svého soupeře doslova mleli. Jenže ten z první návštěvy jaroměřské poloviny skóroval. V 63. min. nedokázala obrana Jaroměře pokrýt Počtýnského, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:4.

Náchod B – Úpice 2:1
Na umělé trávě v Bělovsi měli domácí po celé utkání územní převahu, jenže do šancí je v první půli důrazní hosté nepouštěli. V 18. min. ale Úpice nezachytila dlouhou přihrávku podél postranní čáry na Vaněčka, ten si s míčem vystoupil podél vápna ke středu a levačkou na zadní tyč otevřel skóre zápasu – 1:0. Hned zkraje druhé půle mohl tentýž hráč dodat domácím klid, jenže trefil tyč. V 62. min. domácí Soumar trefil z penalty jen břevno, a tak hosté v 84. min. po rohovém kopu srovnali na 1:1. Prakticky hned vzápětí ale Plšek vybídl ke skórování T. Vejpravu, který rozhodl o hubeném vítězství domácích 2:1.
Sestava Náchoda: Hladík – Rorbach, J. Vejprava, Schärfer (73. Tolda), Král – Chládek (73. Bareš), T. Vejprava, Pípek, Punar – Soumar (64. Plšek), Vaněček. (mr, jl)