SKUPINA O POSTUP

Babí – Broumov B 5:1
Gólově úrodné utkání odšpuntovala už v 16. min. akce Roztočila, jehož přesný centr přetavil ve svůj první gól sobotního odpoledne Voborník – 1:0. Na Babí se v sobotu hrál oboustranně velmi dobrý fotbal, který ale už v prvním poločase žádnou další branku nepřinesl. Ta ale přišla krátce po změně stran, kdy upravoval na 2:0 opět Voborník. Deset minut po změně stran zvyšoval Hátaš už na 3:0 a po čtvrté brance Jana Balka nebylo o vítězi pochyb. Broumov sice v 84. min. snižoval na 4:1, jenže poslední slovo si vzal střelec podvečera  Voborník, jenž uzavřel na konečných 5:1. Na jednoznačném vítězství domácích má lví podíl brankář, který chvílemi přiváděl hostující střelce k šílenství.
Fakta – branky: Aleš Voborník 3, Jan Balek, David Hátaš – Jan Ledvinka. Rozhodčí: OFS Trutnov. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 3:1.

Machov – Meziměstí 7:2
V posledním utkání sezony mohli Machovští, při určité konstelaci ostatních výsledků, pomýšlet i na druhou příčku. Už v 15. min. se štěstí přiklonilo na domácí stranu. Hostující obránce při odkopu trefil Lecnara a míč doputoval do branky – 1:0. V následujících minutách to hosté Machovu usnadnili tím, že se po zbytečných protestech nechali vyloučit dva hráči. Poté už byla jen otázka času, kdy padnou další branky. Ale do konce poločasu jakoby Machovští nevěděli, jak vyzrát na oslabeného soupeře. Po změně stran už hru zlepšili a v 50. min. se prosadil po krásné akci střídající Kubeček – 2:0. O pět minut později přidal zblízka třetí branku Šváb – 3:0. V 65. min. se nejprve v jasné příležitosti neprosadil Šolín, ale z následujícího rohu si vše vynahradil a hlavou poslal domácí do čtyřgólového vedení. Hosté ale neskládali zbraně a i v devíti se snažili o nebezpečné brejky. Jeden takový zakončil krásnou střelou do rohu machovské branky Šolc – 4:1. Na 5:1 zvýšil svojí druhou brankou Lecnar. Další gól padl po akci Středy, který našel ve vápně Svatoše a jeho střelu si srazil hostující obránce do vlastní sítě – 6:1. V 83. min. utekl obraně Lecnar a střelou k tyči završil svůj hattrick – 7:1. Konečnou podobu výsledku dal ještě v závěru hostující Hanák, když vymetl růžek domácí branky – 7:2.
Fakta – branky: Lukáš Lecnar 3, Vladimír Čech, Jiří Kubeček, Karel Šolín, Michal Šváb – Lukáš Hanák, Petr Šolc. Rozhodčí: Vlastislav Kiezler, Filip Svoboda, Jan Šulc. ŽK: 0:1. ČK: 0:2. Diváci: 15. Poločas: 1:0.

Hronov – Červený Kostelec 3:2
Utkání začalo hodně zostra a po prvních pěti minutách to bylo po dvou proměněných penaltách 1:1. Ve zbytku poločasu však domácí zvýšili obrátky a do poločasové pauzy si vytvořili dvougólový náskok. Ve druhé půli domácí viditelně ubrali plyn, přenechali iniciativu hostům, kteří už jen stačili korigovat na konečných 3:2.
Fakta – branky: Petr Kubeček, Josef Polomský, Pavel Schreiber – Kristián Čáp, David Hlava. Rozhodčí: Michal Vaníček, Jan Vávra. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 3:1.

Hronov – Velké Poříčí 5:2
Poslední utkání sezony mělo zvláštní náboj. Hosté v případě vítězství mohli postoupit z druhého místa do soutěží Krajského fotbalového svazu, navíc domácí měli sobotní zápas v nohách. Hosté vstoupili do utkání lépe a ujali se vedení, poté domácí přidali, zaslouženě vyrovnali a několik další šancí do přestávky ještě neproměnili. Vstup do poločasu druhého vyšel opět lépe hostům a po třiceti vteřinách Flaška svým druhým gólem v utkání strhává vedení na stranu Poříčí. Domácí vyrovnávají z trestného kopu. Vzápětí je vyloučen Flaška za protesty a prakticky je po pohledném utkání. Hronovští zbytek souboje ovládli a před početnou návštěvou poté slavili svůj postup do I. B třídy.
Fakta – branky: Miroslav Ansorge, Petr Kubeček, Josef Danihel, Zdeněk Bašta 2 – Michal Flaška 2. Rozhodčí: Jan Vávra, Martin Pálka, Petr Šolc. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 180. Poločas: 1:1.

7. Č. Kostelec B      12    2    0    10     28:68    10
Pozn.: O pořadí na druhém a třetím místě rozhodlo celkové skóre, vzájemné zápasy skončily 2:0 a 1:3. Broumov B však nabídku postupu odmítl, takže jarní překvapení, Machov, si poprvé zkusí soutěže KFS.

SKUPINA O SESTUP

Jaroměř B – Teplice n. Met. 3:1
V posledním utkání, v němž už ani jednomu mužstvu o nic nešlo, byl k vidění bezstarostný fotbal. Oba týmy si připravily asi pět šancí, z nichž domácí dokázali využít tři a hosté pouze jedinou.
Fakta – branky: Dominik Peša, Miroslav Seifert, Zdeněk Valášek – Tomáš Mucha. Rozhodčí: Michal Šedivý, Vlastislav Kiezler, Jan Gieci. ŽK: 2:0. Diváci: 35. Poločas: 1:0.

1. Teplice n. Met.        10    5    2    3       50:53    35
2. Hejtmánkovice       10    6    2    2       59:52    29
3. Mezilesí                   10    4    4    2       52:57    28
4. V. Jesenice              10    4    2    4       37:57    26
5. Jaroměř B              10    4    0    6       54:62    24
6. Heřmánkovice        10    2    0    8       35:82    12
Pozn.: Do Okresní soutěže sestoupily Rasošky – Josefov