KRAJSKÝ PŘEBOR

RMSK Cidlina – Nové Město nad Metují 2:0
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „O osudu utkání rozhodly naše dvě chyby před přestávkou a hned po zahájení druhé části hry. Nedokázali jsme využít ani početní výhodu, naopak to byl soupeř, kdo ohrožoval naši branku rychlými protiútoky. Naše střelecká potence dnes byla velmi slabá, a tak body zaslouženě zůstávají soupeři, kterému tímto gratuluji k vítězství."

Kratonohy – Jaroměř 2:0
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl, soupeř nás předčil ve všech činnostech a naprosto zaslouženě zvítězil. Do závěrečných tří podzimních kol máme jednoznačný úkol – výrazně zlepšit naši útočnou fázi."

Libčany – Červený Kostelec 0:6
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Naše vítězství je zcela zasloužené, pochvalu zaslouží za dobře odehraný zápas celý tým."

Rychnov nad Kněžnou – Broumov 2:1
Miroslav Harasevič, trenér Broumova: „Opět jsme nechytili začátek a v desáté minutě prohrávali 0:2. První poločas jsme ale opět celý prospali, druhý už byl super, ale fotbal se bohužel hraje devadesát minut a ne jen pětačtyřicet."

I. A TŘÍDA

Provodov – Roudnice 1:0
Jiří Bederka, trenér Provodova: „Proti nejkvalitnějšímu soupeři, se kterým jsme se dosud utkali, jsme nechytli začátek utkání, kdy nás hosté přehrávali. V kritické chvíli nás ale podržel brankář Frinta. Ve 30. minutě jsme se po krásné akci ujali vedení a druhý poločas jsme taktickým výkonem dovedli do vítězného konce. Klukům děkuji za předvedenou hru."

I. B TŘÍDA

Rudník – Police nad Metují 3:6
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Zasloužené vítězství našich barev. Myslím si, že kdybychom v utkání hráli více takticky, a lépe kombinovali, mohlo být naše vítězství ještě výraznější."

Hronov – Dolní Kalná 6:0
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Byl to důležitý krok k účasti ve finálové skupině. Po druhé brance to z kluků spadlo a bylo vidět, že si už zápas užívají. Důležité také bylo, že jsme se konečně sešli. Ta tříměsíční práce s týmem se konečně začíná projevovat a tento zápas byl pro mě odměnou."

Jaroměř B – Předměřice 3:0
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Hosté lépe kombinovali a měli míč pod svojí kontrolou. My jsme dnes třikrát udeřili z brejku a dali jsme branky. Pro nás to jsou dnes velmi důležité body v boji o první čtyřku." (mr, jl, zm)

O JEDINOU trefu utkání mezi Provodovem a Roudnicí se postaral domácí Ondřej Nejman (v pruhovaném).