SKUPINA O POSTUP

Meziměstí – Machov 1:1
Od první minuty se v Meziměstí hrál oboustranně nudný a pro diváka nepohledný fotbal bez pohybu, který v první půli branku nepřinesl. Po změně stran se ujali vedení hosté, když domácí obraně utekl Martinec a vstřelil vedoucí gól Machova. Na zasloužených 1:1 vyrovnával Mucha, který do sítě dorážel míč ve skluzu.
Fakta – branky: Josef Mucha – Pavel Martinec. Rozhodčí: Michal Vaníček, Jan Vávra, Jan Šulc. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Meziměstí  – Velké Poříčí 2:2
Po sobotním zápase s Machovem čekalo Meziměstí o den později odložené utkání s Velkým Poříčím. Zatímco v sobotu podali domácí doslova hanebný výkon, v neděli to bylo o sto procent lepší. Meziměstí bylo po celé utkání aktivnějším týmem, který si vytvářel šance, hosté naopak vsadili na nakopávané míče, s čímž si meziměstská obrana vcelku dobře poradila. Na první branku se čekalo do 16. minuty, kdy šlo Meziměstí Hanákem po standardní situaci do vedení 1:0. Na poločasových 1:1 srovnávalo Poříčí ve 38. min., kdy Závada po skrumáži dorážel míč do sítě v pádu. V první minutě druhé půle domácí Šolc přenesl hru přes celou šířku na Šprince, který dával pod sebe a Mucha o tyč vrátil domácím vedení – 2:1. Domácí potom mohli utkání definitivně zlomit, když šli třikrát sami na brankáře, ale tentokrát jim přáno nebylo. Trest tak přišel deset minut před koncem, kdy rohový kop Meziměstí odvrátilo na velké vápno, kde napřáhl Stodola, jehož slabá tečovaná střela skončila v domácí síti – 2:2.
Fakta – branky: Lukáš Hanák, Josef Mucha – Štěpán Stodola, Petr Závada. Rozhodčí: Vlastislav Kiezler, Martin Pálka, Jan Gieci. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1.

Broumov B – Babí 3:1
V prvním poločase předvedli domácí doslova tragický výkon, a tak šli do poločasové pauzy se zaslouženým jednobrankovým mankem. O to se postaral ze správně nařízeného pokutového kopu hostující Hátaš. Do druhé půle domácí prostřídali, prohodili hráče na jednotlivých postech a na výkonu to bylo znát. Broumov nejenže jednogólové manko hostů smazal, ale dalšími dvěma trefami otočil až na konečných 3:1. Zápas mohl klidně skončit jen o jednu branku, to by však hosté museli proměnit i druhý pokutový kop. To se jim nepovedlo, a také proto odjeli z Broumova s prázdnou.
Fakta – branky: Vlastimil Čihák, Ladislav Hanzlík, Jakub Semerák – David Hátaš. Rozhodčí: Martin Pálka, Vlastislav Kiezler, Jan Gieci. ŽK: 3:0. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Červený Kostelec B – Hronov 2:6
Lepší produktivita rozhodla vyrovnaný zápas. Hosté se do přestávky ujali dvoubrankového vedení, po změně stran však domácí snížením na 1:2 zápas zdramatizovali. Ale jen na chvíli, neboť Hronov záhy odskočil na 4:1. Za tohoto stavu se podruhé a také naposledy prosadili domácí, ve zbytku zápasu se už trefoval pouze Hronov, který nakonec zvítězil tenisovým skóre 6:2.
Fakta – branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Jan Vávra, Petr Šolc, Jiří Prokeš. Poločas: 0:2.

1. Hronov              6    4    1    1       46:29    25
2. Velké Poříčí         7    3    3    1       38:25    24
3. Broumov B        7    3    1    3       32:25    20
4. Machov             6    3    2    1       19:20    19
5. Meziměstí           6    1    2    3       29:25    17
6. Babí                   7    3    1    3      29:29    16
7. Č. Kostelec B      7    1    0    6      20:52    7

SKUPINA O SESTUP

Teplice n. Met. – Jaroměř B 4:3
Parádní gólové představení obou týmů zahájili domácí, kteří šli po krásném úniku Otty do vedení 1:0. Vedení však domácí jako by ukolébalo, přenechali iniciativu hostům, kteří dvě hrubky teplické defenzivy potrestali otočením výsledku na 1:2. Ztráta vedení Teplické opět nakopla, vrhli se do útočení a ještě do poločasové pauzy si dvěma góly vzali vedení zpět – 3:2. Když krátce po přestávce přidali domácí i čtvrtý gól vypadalo to na klidný zbytek utkání. Ten se však nekonal, neboť hosté prakticky z nulového úhlu snižovali na 4:3. Více jim ale dopřáno nebylo, a tak zajímavé utkání končí vítězstvím Teplic 4:3.
Fakta – branky: Tomáš Otta 2, Zdeněk Fichtner, Martin Matouš – Miroslav Seifert 3. Rozhodčí: OFS Trutnov. ŽK: 1:4. Diváci: 40. Poločas: 3:2.

Velká Jesenice – Mezilesí 2:2
Tradiční sousedské derby přilákalo do ochozů pěknou návštěvu a fotbalisté se jí oboustranně odměnili solidním výkonem. V první půli byli lepší domácí. V 15. min. mohl otevřít skóre Krčil, ale zblízka nedal. O minutu později Kozák trefil z trestného kopu břevno. Ve 35. min. Krčil po sólu přes půl hřiště střílel vedle. Domácí otevřeli skóre utkání až ve 40. min. Kozákovou střelou z dvaceti pěti metrů do šibenice. Těsně před přestávkou zvýšil Lášek po samostatné akci na 2:0. Sedm minut po změně stran domácí Kozák neproměnil penaltu, hosté převzali iniciativu a snížili Janem Vítkem na 2:1. V závěru, v 80. minutě, se jim podařilo vyrovnat vlastní brankou domácích.
Fakta – branky:  Pavel Kozák, Tomáš Lášek – Milan Vítek Jan Vítek. Rozhodčí: Pavel Jirásek, Antonín Vancl, Ondřej Čejchan. ŽK: 2:2. Diváci: 113. Poločas: 2:0.

Heřmánkov. – Hejtmánkovice 1:4
Domácí v derby naprosto propadli a mohou být rádi, že to skončilo tak, jak to skončilo. Hejtmánkovice utkání gólově otevřely už po čtvrt hodině hry, kdy domácího nedůrazu na půlce využili hostující útočníci, jejichž pěknou kombinaci zakončoval vedoucí brankou Holub – 0:1. Po slabých záblescích domácích příležitostí však opět gólově udeřilo na druhé straně. Po skrumáži před velkým vápnem se míč dostal k Miroslavu Harasevičovi, jenž křížnou ranou upravil na 0:2. Třetí hejtmánkovický gól padl po dalším domácím nedůrazu v bezprostřední blízkosti branky, když po rohu Franc zblízka dorážel na poločasových 0:3. Heřmánkovická nemohoucnost pokračovala i ve druhé půli. Po hodině hry utekl domácí obraně po pravé straně Šprinc a dával už na 0:4. Poté hosté polevili a do slibných šancí se dostávali konečně i domácí. Po střele zblízka nejprve zvonilo jen břevno, ale nakonec se domácí přece jen dočkali, když v další akci Kment šel sám na brankáře a korigoval na konečných 1:4.
Fakta – branky: Michal Kment – Mir. Harasevič, Jiří Franc, Karel Šprinc, Jiří Holub. Rozhodčí: Josef Panny. Diváci: 60. Poločas: 0:3. (mr, vo)

1. Teplice n. M.        7    3    2    2       41:49    29
2. V. Jesenice           7    4    1    2       34:47    25
3. Mezilesí                 7    3    2    2       46:53    23
4. Hejtmánkovice     7    4    1    2       46:49    22
5. Jaroměř B             6    1    0    5       39:51    15
6. Heřmánkovice       6    2    0    4       32:65    12
Pozn.: Oddíl Rasošky-Josefov vystoupil ze soutěže, jeho jarní výsledky byly anulovány a sestupuje do Okresní soutěže.