Už v sobotu slavila vysoké vítězství Česká Skalice, která však narazila ve Vamberku na velmi zdatného protivníka. O den později se představil ve svém prvním jarním utkání také podzimní suverén z Velkého Poříčí, který na umělé trávě v Dobrušce přehrál České Meziříčí.

Na podzim hrál 1. B třídu také Provodov, jenže tomu se přes zimní pauzu rozpadl kádr, takže z jarní části odstoupil.

Vamberk – Česká Skalice 1:6

Po úvodní oťukávané se v první dobré příležitosti ocitl Sedláček, domácí gólman ho ale vychytal. V 10. minutě v další vyložené pozici trefil Sedláček břevno a o pět minut později tentýž hráč trefil pro změnu tyč. V 17. minutě po centru Vika, prodloužení Voráčka konečně otevřel skóre utkání hlavičkující Valeš – 0:1. Poté se dostali do výborných šancích také domácí, Jakl ale hosty skvělými zákroky podržel. Další gól do domácí sítě přišel ve 32. minutě, kdy centr Vika našel opět hlavu Valeše, který dával na 0:2. Zdramatizování zápasu odmítl těsně před přestávkou Jakl, který dalším skvělým zákrokem zneškodnil šanci Vamberka.

Úvod druhé půle patřil České Skalici, které zajistil třígólový Valeš – 0:3. Hned vzápětí se z přímého kopu a teči domácí zdi prosadil Vik – 0:4. Pak se dostali do dalších šancí také domácí, jenže Jakl měl v sobotu svůj den. Naopak v 77. minutě se po samostatné individuální akci prosadil Panenka – 0:5. O deset minut později po akci Reslera a Panenky, který předložil před prázdnou branku Hánlovi, to bylo už 0:6. V samotném závěru se dočkali zasloužené čestné trefy i domácí – 1:6. „Musím smeknout před mladým soupeřem, který mě svou hrou velmi překvapil a musím uznat, že výsledek je pro domácí až moc krutý,“ řekl k utkání hostující trenér Richard Berger.

Sestava Č. Skalice: Jakl – Kožený, Vik (69. Šrajbr), Koza, Novotný – Hanel, Berger, Panenka, Voráček (79. Pácalt) – Sedláček (75. Hánl), Valeš (69. Resler).

České Meziříčí – Velké Poříčí 1:3

Podzimní suverén z Velkého Poříčí si skvělou formu z první poloviny sezóny přenesl i do začátku poloviny druhé.

Na umělé trávě v Dobrušce začali hosté hodně zhurta. Běžela teprve pátá minuta, když po krásné akci dával Pařízek pod sebe na Dobývala a ten se nemýlil – 0:1. V dalších minutách první půle se hra přesunula mezi obě vápna bez výraznějších šancí na obou stranách. Komplikace v poříčských plánech nastaly po dvaceti minutách hry, kdy z nevinně vyhlížející situace domácí srovnali na 1:1. Vedení si však hosté vzali zpět ještě v první půli. Těsně před přestávkou totiž prošel domácí obranou Dobýval, míč naservíroval Hurdálkovi a bylo to 1:2.

Definitivní ránu do vazu zasadil favorit svému soupeři hned zkraje druhé půle. V 50. minutě Hurdálek nabil Pařízkovi, který upravil na konečných 1:3. Zbytek zápasu se dohrával pod hostující taktovkou, přičemž Velké Poříčí mohlo své vítězství několikrát pojistit. Šance Dobývala, Hubky či Pařízka však už další gólovou pečeť nenesly.

Sestava Velkého Poříčí: Vacho – Zelený, Flaška, Fišer, Chmelík – Pařízek, Hubka (80. Hanzl), Kuneš, Hurdálek – Son (46. Závoďančík), Dobýval.